Zagrał w Lotto Plus w lubelskiej Żabce, wygrał okrągły 1 000 000 zł

Podczas wczorajszego losowania w Lublinie padła nagroda w Lotto Plus w wysokości okrągłego 1 000 000 zł. Osoba, która zgarnie wygraną zagrała w punkcie LOTTO przy ul. Wertera 68 w Lublinie (sklep Żabka 500).

Osoba, która odwiedziła kolekturę przy ul. Wertera 68 w Lublinie, sama skreśliła swoje szczęśliwe liczby. Do pełni szczęścia wystarczył jej tylko jeden zakład.

Szczęśliwiec po wczorajszym losowaniu zgarnie okrągły 1 000 000 zł. Los został skreślony w punkcie LOTTO przy ul. Wertera 68 w Lublinie (sklep Żabka 500). A oto liczby wylosowane 4 czerwca w Lotto Plus: 2, 10, 14, 17, 22, 37. Dzięki wczorajszemu losowaniu Lotto Plus grono Lottomilionerów ma już 1347 osób.

Warto zaznaczyć, że Lublin to szczęśliwe miasto dla Lottomilionerów. Wczorajsza główna wygrana w Lotto Plus to 18. „szóstka” trafiona w mieście (15 w Lotto i 3 w Lotto Plus), a najwyższa odnotowana wygrana to 14 750 740 zł, która padła 5 maja 2015 r.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Odejmijcie, proszę 10% podatku od wygranej. I już nie jest milionerem

 2. Taki fajny chodnik się marnuje. Przecież aż się prosi tymi samochodami zaparkować metr dalej. Zawsze w myśl zasady: 4,5 metra jezdni to zbyt mało, natomiast 1,0 metra chodnika to zbyt dużo.

  • Przy takim parkowaniu, piesi są w stanie pomyśleć, ze chodniki są dla nich. Natomiast kierowcy mogą dostać szoku gdy zdadzą sobie sprawę z tego, że jezdnia w oświetlonym obszarze zabudowanym także może (i powinna ) służyć do parkowania. Całe życie człowiek parkował na wsi na polu. Potem przez pół życia parkował na trawniku, chodniku, czy drodze pożarowej, nie po to by teraz miał się przekonać, że robił to źle.

  • Na co czekasz? Do roboty Piotrze.

 3. Wole maszyny. Może mniejsze wygrane ale praktycznie pewny zysk. Przy okazji szacunek i podziękowania dla właścicieli lokali z maszynami, wszystko było zamknięte a maszyny nie i człowiek mógł sobie dorobić w tych ciężkich czasach.

 4. Witać jak nie którym gul skacze że ktoś wygrał 🙂 10 % że odejmą nie zmienia faktu ze już został milionerem.Przecież to nie artykuł o chodniku (zdj. ) Zgłoś do wydziału dróg i mostów może lepiej Ci się zrobi :)))

 5. W Żabkach kupuję żule. Tam nic poza alko i popitką niema.Kto im pozwala sprzedawać wódę do 23. Przecież to jawne rozpijanie narodu. I jeszcze nasz mundry rząd chcę tą napompowaną Żabkę odkupić. Katafstrofa…
  Soboń , ogarnij się chłopie…

 6. Najwyższa wygrana w Lublinie padła w tym roku na ul. Kunickiego i wynosiła ponad 23 mln zł.

 7. Pieniądz jest wart tyle, ile warta jest ręka, która go trzyma.
  (kard. ROGER ETCHEGARAY)
  Życzę samych udanych inwestycji. Gratulacje 🙂

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska