Zaczęli demolować restauracyjny ogródek, pobili też gości. Jedna osoba została poszkodowana (zdjęcia)

Do ogródka restauracyjnego w rejonie Placu Wolności w Lublinie podeszło kilku mężczyzn, którzy zdemolowali część obiektu oraz zaatakowali klientów. Pobity mężczyzna nie chciał jednak ścigania sprawców.

W nocy z soboty na niedzielę przed jednym z lokali w centrum Lublina doszło do bójki. Jak wyjaśniał nam świadek zdarzenia, do ogródka w którym przebywali klienci baru podeszło czterech mężczyzn. Znajdowali się oni pod wyraźnym wpływem alkoholu. Następnie zaczęli wykrzykiwać wulgarne hasła.

– Mężczyźni zdemolowali część ogródka oraz zaatakowali klientów. Krzyczeli, że są z Radomia, jednak nie wyglądali na kibiców. Co najmniej dwie osoby zostały poszkodowane przez agresorów, z czego jedną zabrała karetka pogotowia ratunkowego. Sprawcy na widok nadjeżdżającej policji uciekli w popłochu – relacjonuje świadek.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci. Jak ustaliliśmy, jedna osoba wymagała pomocy medycznej i przetransportowano ją do szpitala. Nie doznała jednak poważniejszych obrażeń ciała.

Policjanci rozpoczęli czynności w tej sprawie. Okazało się jednak, że pobity mężczyzna, który wcześniej wzywał służby ratunkowe, stwierdził, iż nie chce ścigania sprawców. Dlatego też na tym działania zostały zakończone.

(fot. nadesłane – Tomasz)

Zobacz również

24 komentarze

  1. Zgłaszający i napastnicy siebie warci. Wszyscy zalani w trupa

  2. Pozamykać knajpy! tam jest wirus!

  3. Może byli z… Hrubieszowa i chcieli się zemścić za tego z bolta, a ten Radom to taka podpucha dla zmyły była???

  4. „uciekli w popłochu” radom

  5. Restauracje nie sa wyposażone w gaz? jakiekolwiek środki obrony? Mam tam usiąść tyłem do drzwi położyć telefon i w razie napadu co ? jak atak w ciemnej alejce?

  6. Jak podarował pobicie,to będzie Jeszcze gorzej ,bo najgorszym uczuciem jest wdzięczność za dobroć.Nie ma nic gorszego.Mnie gościu próbował pobić , uderzyc,odepchnąłem go , upadł na beton stracił przytomność,ocucilem zaprowadziłem pod dom,to efekt był taki , że ludzie u mnie na wsi w czarnymstoku w gminie.Radecznica wspólnie z policją zastraszali mnie , żebym nic nie robił w tej sprawie ,bo będę karnie odpowiadał.No i za moją dobroć później ten co mnie chciał pobić nie pozwalał mi chodzić do sklepu, groził pobiciem , robił co chciał .A wiedziałem , że jak pójdę na policję,to Jeszcze gorzej,bo to był kolega policjantów z miejscowego posterunku.Najgorsze co może być-to okazać miłosierdzie i dobroć ludziom ,którzy na to nie zasługują

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew