Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zaczął wyprzedzać, dostrzegł zbliżającego się motocyklistę. Po chwili audi uderzyło w drzewo (foto)

W trakcie wyprzedzania zauważył jadący z naprzeciwka motocykl. Postanowił przerwać manewr, jednak stracił panowanie nad pojazdem. Audi uderzyło w drzewo.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 19 w miejscowości Stasinów w powiecie radzyńskim. Na drodze krajowej nr 63, na odcinku między Radzyniem podlaskim a Wisznicami, samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący audi 26-latek poruszał się w kierunku Radzynia Podlaskiego. Podjął manewr wyprzedzania jadącego przed nim auta. Kiedy zaczął zjeżdżać na lewy pas jezdni, dostrzegł jadący z naprzeciwka z dużą prędkością motocykl.

Chcąc uniknąć zderzenia wrócił na swój pas i gwałtownie zahamował, aby nie wjechać w znajdujący się przed nim pojazd. Wówczas stracił panowanie nad samochodem, który to wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Jak wskazuje podkomisarz Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzynku Podlaskim, motocyklista nawet się nie zatrzymał. Kierujący audi mieszkaniec gminy Sławatycze doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala.

Teraz funkcjonariusze prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Wystosowali również apel do świadków wypadku o kontakt pod numerem telefonu 47 81 422 10.

(fot. policja)

14 komentarzy

  1. kubicologia stosowana. Operowanie fajerką przerosło gościa i tyle.

Wiadomości z info112