Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zachowywał się bardzo nerwowo w trakcie kontroli. Za siedzeniem w peugeocie miał marihuanę i amfetaminę

W minioną sobotę lubartowscy policjanci zatrzymali mężczyznę kierującego peugeotem. Wstępne badanie na obecność środków odurzających w organizmie wykazało, że mężczyzna kierował pod wpływem substancji zabronionych. Co więcej, w aucie miał marihuanę i amfetaminę.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po godzinie 18:00. Policjanci z lubartowskiej drogówki patrolowali drogi powiatu i w miejscowość Tarło zwrócili uwagę na peugeota wyjeżdzającego ze stacji paliw.

Kierowca po zatrzymaniu do kontroli zachowywał się bardzo nerwowo. Podczas badania narkotestem okazało się, że 34-latek znajduje się pod wpływem substancji zabronionych – amfetaminy i marihuany. W związku z powyższym 34-latek został zatrzymany. Została pobrana od niego także krew do dalszych badań.

Ponadto, policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Podczas kontroli za siedzeniem pasażera funkcjonariusze znaleźli także marihuanę i amfetaminę. Substancje znajdowały się w foliowych woreczkach i zostały zabezpieczone.

34-latkowi za posiadanie i kierowanie samochodem pod wpływem środków zabronionych grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz kierowania pojazdami.

(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. gdyby jechał BMW nawet by nie zatrzymywali.

Z kraju