Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zabrodzie: Policja prosi o pomoc w identyfikacji ofiary wypadku AKTUALIZACJA

W niedzielę wieczorem na drodze krajowej nr 82 doszło do potrącenia pieszego. Pod kołami renaulta zginął mężczyzna.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 21 w miejscowości Zabrodzie, na drodze krajowej nr 82, pomiędzy Cycowem a Włodawą.

Jak ustalono na miejscu zdarzenia 37-latek z Włodawy kierując samochodem osobowym marki Renault Laguna, jadąc w kierunku Włodawy na prostym odcinku drogi podczas wymijania z innym pojazdem potrącił znajdującego się na jego pasie ruchu pieszego. Kierujący laguną był trzeźwy – w związku z wypadkiem zatrzymano mu uprawnienia do kierowania.

Pieszy, który poniósł śmierć w wyniku wypadku ubrany był w ciemną odzież i nie miał żadnych elementów odblaskowych.

Trwa ustalanie jego tożsamości – jest to mężczyzna w wieku około 50-60 lat, średniej budowy ciała, około 160 cm wzrostu. Osoby mogące pomóc w identyfikacji ofiary proszone są o kontakt z KPP we Włodawie – tel. 997 lub 82 572 72 90.

AKTUALIZACJA 16.02.2014 19:00

Policjanci ustalili tożsamość ofiary wczorajszego wypadku. Okazało się, że to 78-letni mieszkaniec gm. Cyców.

2015-02-16 10:38:00
(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Poprosimy zdjęcie

 2. TAK!!! Chodzi kretyn po jezdni w środku nocy bez odblasków – to kierowca ma jeszcze ciepło, bo nie dość, że zabrali mu kwity, zniszczył samochód to jeszcze ślad na psychice do końca życia. IDIOTA nie żyje!!! Mam nadzieję, że od teraz jego rodzina będzie z odblaskami chodzić…

 3. Policja potrzebuje pomocy? A czy tak trudno, aby zrobić dokładny opis, bo te klilka linijek to pasuje do wielu. W co był ubrany, czy coklowiek, co naprowadziłoby na trop lub wstawić szkic człowieka (policja ma przecież sprzęt czy ludzi co potrafią odtworzyć nawet ze zmasakrowanego). Jak niby coś rozpoznać, a cechy szczególne, itp., itd.

 4. To gdzie mam go identyfikować?

  • No tak, temu pieszemu to spokojnie można wlepić mandat 500 zł za brak odblasków. Może policja w ramach różnych akcji przeprowadziłaby akcję „Bezpieczny pieszy” i przejechałaby się po zmroku i wyłapała pieszych bez odblasków. 2 – 3 akcje tego typu, kilka mandatów i od razu zrobiłoby się bezpieczniej.

   • basiu, to martwy przepis, więc jak chcesz to łap, a mandaty dostają tylko Ci co nie spodobają się Policji, bo na wsiach „swoim” sie nie wlepia, dlatego lepiej dostosować prędkość do warunków na drodze [noc] i zachować ostrożność, to wystarcz, by nie zabić drugiego człowieka…

 5. Jak walił z buta to musi jakiś tutejszy ,a tak na poważnie po wsiach okolicznych popytać bo raczej nikt z daleka .

 6. Panie dziennikarzu, co ma do tego kamizelka? Czy magiczna kamizelka uratowała by tutaj życie? Morderca jeszcze gotów brać to za okoliczność łagodząca. Człowiek przechodził przez przejście dla pieszych w terenie zabudowanym, więc nie musiał takiego amuletu posiadać. A uwagi to trzeba zwracać, ale drogowcom, że budują fatalnie przejścia, źle oświetlone.

 7. Chciałam podkreślić że tam NIE MA ŻADNEGO PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH. pieszy po prostu szedł sobie ulicą. Jezdże tamtędy bardzo często wieczorem i prawie za każdym razie idzie jakaś łajza bez odblasków. Przez Urszulin i Wytyczno trzeba jechać WOLNO bo łażą te pijaki środkiem drogi i o wypadek nie trudno, z resztą każdy wie ile ginie tam ludzi! Droga przy HUZARZE, dalej przy kościele gdzie jest przejście dla pieszych i w KOL WYTYCZNO na skrzyżowaniu gdzie jest sklep powinna być OŚWIETLONA! Pijani (a tacy tam giną) nie pomyślą żeby założyć albo wziąć odblask a oświetlenie DUŻO by pomogło!

 8. PHX84LBN IDIOTĄ to można nazwać Ciebie ze względu na wysoki poziom Twojej inteligencji.Nie jesteś dokładnie rozeznany/a w tej sprawie,więc nie obrażaj nieżywego już człowieka i jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia,to lepiej nie komentuj i zachowaj zbędne uwagi dla siebie,które nic sensownego nie wnoszą do dalszego rozwoju sprawy.Faktycznie pieszy mógł zabezpieczyć się w odblaski,w tym się zgadzam bez sporu,ale on po prostu nie planował wracać przy takiej aurze do domu,a ze względu na panujące warunki atmosferyczne nad zwyczajniej zbłądził,na co wpływa też wiek owego mężczyzny.Jednak to kierowca Renault Laguna także mógł jechać ostrożniej,a nie się spieszyć nie wiadomo gdzie…Tak mu się spieszyło,chyba do diabła,a zginą przy tym nie on,a niewinny człowiek,który nie wiedział w ogóle gdzie się znajduje i po którym teraz rodzina pogrąża się w bólu.Nie raz widzę jak kierowcy łamią przepisy na k 82,bo przecież nie ma radarów,to można sobie pozwolić na szybszą jazdę.Bardzo dobrze,że pozbawiają takich ludzi prawa jazdy,bo jak można prowadzić samochód,kiedy nie ma się rozumu w głowie?Mimo wszystko ŚWIEĆ PANIE NAD DUSZĄ ZMARŁEGO.:( [*]