690 680 960

Zablokowana trasa Biała Podlaska – Łomazy po czołowym zderzeniu dwóch pojazdów (zdjęcia, wideo)

W niedzielę po południu na drodze wojewódzkiej nr 812 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu na drodze wojewódzkiej nr 812 w rejonie miejscowości Bielany, na trasie Biała Podlaska – Łomazy. Jak informuje serwis bp24.pl, na łuku drogi czołowo zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych informacji wynika, że w wypadku zostały poszkodowane cztery osoby.

Droga wojewódzka nr 812 jest całkowicie zablokowana, zalecamy objazdy drogami lokalnymi. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. OSP Rossosz, wideo bp24.pl)

13 komentarzy

 1. A helikopter LPR ktory leciał z poł godziny temu w kierunku pólnocnym ,czasem tam nie leciał ?

 2. czy mi się wydaje że to stare ,solidnie zrobione i nie rdzewiejące audi 80 ,wyszło lepiej w tym „crasch teście ” niż to drugie niewatpliwie znacznie mlodsze auto ?

  • Na pierwszy rzut oka tak wygląda, ale wydaje mi się, że ten czarny samochód był cięty żeby uwolnić kierowcę. Zobacz gdzie drzwi leżą.

   Po drugie dziś samochody mają strefy zgniotu, które mają ulec zniszczeniu aby rozproszyć energię uderzenia. Dlatego zazwyczaj większe samochody są bezpieczniejsze. Teoretycznie można by zbudować samochód który nie uległ by uszkodzeniu w trakcie czołowego zdarzenia, ale to wcale nie gwarantowało by przeżycia kierowcy i pasażerów.

   • Wypocic to wypociles, nie koniecznie mądre rzeczy… nie znam sie ale sie wypowiem…. :-/ nie masz pojecia o budowie aut i nie wiesz np. o tym że 80tka w momencie uderzenia wypycha silnik do przodu by zamortyzowac uderzenie… Wieksze samochodu nie zawsze sa bezpieczniejsze np. chinskie terenówki, zobacz crash testy. Wiecej czytania Panie „sebix”.

  • Tak, cała energia poszła na pasażerów i kierowcę. Ja wole nowe niż takie ałdi.

 3. BrygadaRR ,spokojnie to stare audi też ma strefy zgniotu I wolał bym siedzieć podczas wypadku w takim audi ,niż w jakims znacznie mlodszym fiacie panda ,czy innym „maluszku „

 4. A wiadomo coś o wypadku na 815 pod Parczewem?

 5. Te stare audice zawsze muszą być najszybsze…

 6. A co się stało? Ktoś wie? Kto zawinił i dlaczego?

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…