Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zablokowana droga wojewódzka nr 835 po zderzeniu trzech pojazdów

We wtorek rano na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. W rejonie wypadku droga jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 8 na drodze wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Płusy w powiecie biłgorajskim, na trasie Biłgoraj – Tarnogród.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych, citroena, renaulta i opla. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych informacji wynika, że jedna osoba została poszkodowana.

W miejscu wypadku droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Zablokowana droga wojewódzka nr 835 po zderzeniu trzech pojazdów

(fot. OSP Księżpol)

6 komentarzy

 1. Przez analogię do pomysłu zamykania niebezpiecznych przejść dla pieszych (by było bezpieczniej)… powinno się zabronić wykonywania niebezpiecznych manewrów, np. wyprzedzania pojazdów silnikowych, jeżeli wyprzedzenie wymaga wjechania na przeciwny pas.
  Będzie bezpieczniej, a kierowcy np. skręcający w lewo nie będą zaskakiwani pojazdem, który ich wyprzedza w momencie skrętu.

 2. po prostu mniej przejść dla dla pieszych mniej ofiar

  • zlikwidować przejścia całkowicie =0 ofiar, ok idziemy dalej tą „logika” zlikwidować skrzyżowania, albo od razu zaorać wszelkie drogi i przetopić wszystkie samochody na zł = 0 wypadków…
   Geniusz w dziedzinie bezpieczeństwa… Dlaczego nikt nie wpadł na to wcześniej…?

 3. Wypadek w szczerym polu, a ci o przejściach komentują ??
  Łamaga i pokraka to na siedząco zrobi sobie krzywdę i powie źe to sąsiada wina .

 4. Trzeba zwiększyć prędkość a nie zmniejszać. Na takich drogach jak ta przy prędkości ok 110km/h już prawie nikt nie wyprzedza. Najgorsze ograniczanie do 70km/h – to się jechać nie da – tak jak na drodze między polami z Łęcznej do Turowoli

Z kraju

Polityka i społeczeństwo