Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zablokowana droga krajowa nr 17 po zderzeniu ciągnika rolniczego i ciężarówki

Po porannym wypadku na drodze krajowej nr 17 wstępują utrudnienia w ruchu na trasie Piaski – Krasnystaw. W miejscowości Zakręcie zderzyły się dwa pojazdy – ciągnik rolniczy i ciężarówka. Wprowadzono objazd.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 9.00 na drodze krajowej nr 17, na odcinku między Piaskami a Krasnymstawem, w miejscowości Zakręcie w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały informację o zderzeniu ciągnika rolniczego i ciężarówki.

Obecnie droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Po zderzeniu pojazd ciężarowy znajduje się w rowie, natomiast ciągnik rolniczy czeka na odholowanie. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać około dwóch godzin.

Kierowcy podróżujący tą trasą mogą zostać skierowani na objazdy. Zalecamy śledzenie informacji przekazywanych przez służby drogowe w celu uzyskania najnowszych aktualizacji dotyczących sytuacji na drodze. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych w zdarzeniu.

AKTUALIZACJA 

Przed godziną 10.00 wprowadzono w miejscu zdarzenia ruch wahadłowy.

PRZECZYTAJ

Koncert Kult-u przerwany, na miejscu pracują strażacy. Blisko tysiąc osób ewakuowanych (foto)

2 komentarze

  1. Nie ma wieści o zaklinowaniu się „ofiary”, ani o pożarze ino posprzątać mus.
    Ciekawe ilu uprawnionych do posługiwanie się miotłami zadysponowano.

  2. Blokada drogi przez rolników i przewoźników skuteczna.

Dodaj komentarz