Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zaatakował nożem mężczyznę nad Zalewem Zemborzyckim. 31-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa

Wtargnął do namiotu, przyłożył nóż do szyi 33-latkowi i zagroził zabójstwem, następnie bił ofiarę drewnianą pałką po głowie. Napastnik został zatrzymany przez lubelskich kryminalnych, usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa.

W minioną sobotę rano do jednego z namiotów nad Zalewem Zemborzyckim wtargnął 31-latek i zaatakował znajdującego się tam 33-latka. Mężczyzna był na wypoczynku z partnerką i dzieckiem. Napastnik przyłożył mężczyźnie nóż do szyi i zagroził zabójstwem. Następnie bił go drewnianą pałką po głowie. Poszkodowanemu w trakcie szarpaniny udało się oswobodzić, po czym sprawca ataku uciekł z namiotu.

Na miejscu pracowali lubelscy kryminalni, którzy zebrali ślady i rozpoczęli poszukiwania sprawcy. 31-latek został szybko zatrzymany w jednym z mieszkań w centrum miasta. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy.

W poniedziałek 31-latek trafił do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty związane z usiłowaniem zabójstwa oraz uszkodzeniem ciała. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

21 komentarzy

  1. Pod namiotem była ze swoim byłym mężem, a napastnik to jej obecny mąż. Telenowela

Z kraju