Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Za brutalne pobicie żony trafił do aresztu. Kopał kobietę i bił metalową rurką po głowie

Radzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który brutalnie pobił żonę, z którą jest w trakcie rozwodu. 35-latek kopał kobietę i bił ją metalową rurką po głowie. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała przebywa w szpitalu.

W miniony czwartek wieczorem policjanci z Radzynia Podlaskiego otrzymali zgłoszenie o brutalnym pobiciu mieszkanki gminy Borki. Na jednej z posesji znajdowała się kobieta z poważnymi obrażeniami ciała. Poszkodowana została przewieziona do szpitala.

Mundurowi ustalili, że 35-latek, który jest w trakcie rozwodu z żoną w czwartkowy wieczór pod pretekstem przestawienia samochodu przez żonę wywabił ją z domu. W pewnym momencie mężczyzna zaatakował kobietę uderzając ją metalową rurką kilkakrotnie po głowie, a następnie kopał po całym ciele.

Kobieta doznała poważnych obrażeń ciała. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Swoje zachowanie 35-latek tłumaczył faktem, że pod koniec lipca mają sprawę rozwodową i nie chciał, aby żona się na niej stawiła. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała.

W poniedziałek Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

16 komentarzy

  1. Widocznie zasłużyła sobie na lańsko. Katolik to największy drań niezależnie czy kobieta czy facet. Znam gościa co pierwszy przy ołtarzu jego żona też nawet udziela się bardzo w kościele są największymi fałszywymi draniami jakich kiedykolwiek spotkałem.

  2. Kowalski.. Co tak krytykujesz kogoś. Najlepiej krytykować i linczować kogoś obcego czy się kogos zna czy nie.. prawda! skoro tak naprawdę nie znamy prawdy jak było. Ten kto wystawia opinie i krytykuje kogoś widocznie nic nie może powiedzieć coś dobrego o sobie skoro wypowiada się o innych. Może powiedz jakim Ty jesteś człowiekiem i się wypowiedź na swój temat a potem wypowiadaj się o innych.

  3. Może ten Kowalski sam święty nie jest. a wypowiada się o innych!

Z kraju