Za brutalne pobicie żony trafił do aresztu. Kopał kobietę i bił metalową rurką po głowie

Radzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który brutalnie pobił żonę, z którą jest w trakcie rozwodu. 35-latek kopał kobietę i bił ją metalową rurką po głowie. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała przebywa w szpitalu.

W miniony czwartek wieczorem policjanci z Radzynia Podlaskiego otrzymali zgłoszenie o brutalnym pobiciu mieszkanki gminy Borki. Na jednej z posesji znajdowała się kobieta z poważnymi obrażeniami ciała. Poszkodowana została przewieziona do szpitala.

Mundurowi ustalili, że 35-latek, który jest w trakcie rozwodu z żoną w czwartkowy wieczór pod pretekstem przestawienia samochodu przez żonę wywabił ją z domu. W pewnym momencie mężczyzna zaatakował kobietę uderzając ją metalową rurką kilkakrotnie po głowie, a następnie kopał po całym ciele.

Kobieta doznała poważnych obrażeń ciała. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Swoje zachowanie 35-latek tłumaczył faktem, że pod koniec lipca mają sprawę rozwodową i nie chciał, aby żona się na niej stawiła. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała.

W poniedziałek Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. Polak – katolak.

  • Jak nie było jeszcze internetu to chyba tylko twoja rodzina wiedziała że jesteś ***…

 2. A tam z tyłu tego gościa , to komandos sił specyjalnych i poszkodowanych kobiet??😆😆.No na razie się udało , plan zadziałał , tylko prorok i sąd inaczej będą patrzeć.

 3. KOZAK – pobił kobietę. Mam nadzieję że trafisz na odpowiednią celę

  • Nie gagatek, a zwykły maminsynek, który nie potrafi się zaopiekować żoną i dwójką wspólnych dzieci. Mam nadzieję, że kierownictwo lubelskiego *** pozbędzie się chwasta z zakładu.

 4. Po wyglądzie widać, że gagatek.

 5. .......................,

  Oby karma do niego wróciła…. oby dostał taki sam wpie…..

 6. jak sąd wyrazi zgodę i przymknie oko na Konstytucję (bądź co bądź nawet pan prezydent się z nią nie do końca liczy) mogę wykonać wyrok

 7. cieszył sie z wypowiedzenia konwencji stambulskiej

 8. Nie sąd go skaże…

 9. Po ostatnich rządowych informacjach wnioskuję że pisowiec.

 10. No i cel został osiągnięty ,babka nie da rady stawić się w Sądzie a może nawet o sprawie zapomni jak jej uszkodził czaszkę i mózg

 11. Widocznie zasłużyła sobie na lańsko. Katolik to największy drań niezależnie czy kobieta czy facet. Znam gościa co pierwszy przy ołtarzu jego żona też nawet udziela się bardzo w kościele są największymi fałszywymi draniami jakich kiedykolwiek spotkałem.

 12. Kowalski.. Co tak krytykujesz kogoś. Najlepiej krytykować i linczować kogoś obcego czy się kogos zna czy nie.. prawda! skoro tak naprawdę nie znamy prawdy jak było. Ten kto wystawia opinie i krytykuje kogoś widocznie nic nie może powiedzieć coś dobrego o sobie skoro wypowiada się o innych. Może powiedz jakim Ty jesteś człowiekiem i się wypowiedź na swój temat a potem wypowiadaj się o innych.

 13. Może ten Kowalski sam święty nie jest. a wypowiada się o innych!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8926zł 0.43%
  • GBP 5.0451zł 0.15%
  • EUR 4.5865zł 0.81%
  • CHF 4.281zł 0.85%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach