690 680 960

Za szybko na zakręcie. Dostawczy renault zderzył się z osobowym oplem (zdjęcia)

Wciąż występują utrudnienia w ruchu na trasie Dęblin – Puławy. Na miejscu wypadku pracują policjanci.

Do wypadku doszło w czwartek przed godziną 13 w miejscowości Borowa w powiecie puławskim. Na drodze wojewódzkiej nr 801 Puławy – Dęblin zderzyły się dwa samochody: osobowy z dostawczym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna kierujący pojazdem marki Renault Master, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Zjechał na pobocze, a następnie gwałtownie skręcił kierownicą w lewo, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas jezdni. Tam doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka oplem – wyjaśniał nam Waldemar Łazuga z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę opla przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Funkcjonariusze kierują pojazdy objazdem przez miejscowość Niebrzegów.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Ta droga to porażka doły takie że w ciężarówce uderzalem głową o sufit.

  • Trzeba było jechać wolniej panie posiadaczu prawa jazdy – mniej rzuca. 😆

  • Czy komuś udało się przejechać tę drogę śmierci? Jeżeli nie to trzeba ją zamknąć, bo na co komu droga której nie da się przejechać.

 2. kierowca który nigdy się nie spieszy

  Było szybciej zapier…lać panie „kierowco” dostawczaka …wtedy może skończył by pan tak ,jak na to zasłużył …czyli na ortopedi caly w gipsie i na wyciągu przez kilka miesiący …inaczej sie pan i panu podobni co im wiecznie pilno ,nie nauczy że pospiech na drodze moze skończyć się tragedią

 3. LPU - NIE! wojew. zarządowi dróg

  Podobno kierowca zmarł
  Franio-nie podpowiadaj bo idioci z zarządu wojwódzkiej dyrekcji zamiast wremontować wstawią ograniczenie
  50 km/h na całym odcinku już stoją znaki 70km/h

 4. następny busiarz małolat…wydaje im się że są jak zawodowi kierowcy…

 5. Jeżdżę sporo po Polsce. Ta droga nie jest stricte zła. Ona jest zdradliwa ! Z jednej i drugiej strony jest długa prosta. To usypia czujność. A tu nagle ostry zakręt. I to gubi niedoświadczonych kierowców piszących na komórkach w czasie jazdy.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas