Z trolejbusu do szpitala. Starsza kobieta upadła podczas jazdy (zdjęcia)

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, jakie miało miejsce w jednym z lubelskich trolejbusów. Starsza kobieta została przewieziona do szpitala, po tym jak upadła podczas jazdy.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 16 na ul. Bohaterów Monte Cassino. W rejonie przystanku Skrzetuskiego 02 w trolejbusie linii 159 upadła podróżująca nim starsza kobieta.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Poszkodowana, po udzieleniu jej pierwszej pomocy, została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Nie ma utrudnień w ruchu.


(fot. lublin112)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. Przylezie taka biedota na przystanek, postoi jak Święta Krowa na przystanku, by na końcu tłoczyć się w starym śmierdzącym autobusie. To musi być okropne i strasznie poniżające.

  • Mało tego. Ten śmierdzący autobus następnie blokuje pas ruchu dla samochodów, bo zajmuje tyle miejsca co 3 osobówki, także prawie nowe 10-letnie (ale z mało zapierdzianymi fotelami) osobówki ludzi zamożnych muszą stać w korkach.

  • Też się cieszę, że takie bydło nie korzysta z komunikacji miejskiej.

 2. ty tak masz od urodzenia czy przyszło ci to z wiekiem?

 3. a mi to szkoda tylko młodej dziewuchy… k..a co za prawo że się każe udzielającej pomocy jeszcze na północnej spowiadać…. z tej całej syt wynika że że młoda kobita zatrzymała trajtka na skrzetuskiego , nie wiem czy babina wsiadła na rucie… udzieliła pomocy a kiero do niej o kwity bo to widziałem i że na północną… KUFA kiero to ty jesteś kierownikiem dyliżansu – osoba zareagowała prawidłowo i ty się spowiadajbo TY masz na pokładzie os nieprzytomną… ja bym kazał mu na drzewo czy kiosk spadać…. pracowałem kiedyś w sys i wiem jak jest… ALE LUDZIE POMAGAJCIE, bo to czyjaś babcia matka, a czasem i córka… odmieniajcie o sobie przez te unijne 68 pci… BRAWO MŁODA DAMO… pasażer nie 159 tylko 14 naszły na tą syt 2 przystanki dalej( bo 159 mi spie…) pozdro

  • A napisał byś Marsell co ty bierzesz? Nie jeden siniol by ci reakcji pozazdrościł. Nieprzytomny to ty byleś od tych swoich…..albo jeszcze jesteś a nie żadna pasażerka. Gu..no widziałeś bo w du..e byleś a wymyślasz!!!

 4. Też bym mu kazał spier.. , powinien być przeszkolony i udzielić pierwszej pomocy w takiej sytuacji.Raczej powinien się cieszyć że ktoś zrobił to za niego a nie z ryjem skakac .

 5. W czym problem . Jest monitoring w trajtku . Pasażer powinien siedzieć lub trzymać się poręczy aż do zatrzymania się pojazdu , a nie łazić jak po hipermarkecie . W Szwecji jeżeli tak łażą pasażerowie , to na własną odpowiedzialność i kierujący za ich fikołki nie odpowiada . W Polsce jest wszystkim służbom najwygodniej by uje….ć kierującego i szybko zamknąć sprawę . Tylko po wuj ten monitoring ?

 6. Pewnie rodzina kazała jej fiknać żeby na święta do szpitala sobie poszła poodpoczywac

 7. Pewnie babcia zobaczyła wolne miejsce na drugim końcu trajtka i był sprint z siatkami.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.705zł -0.64%
  • GBP 5.2657zł 0.1%
  • EUR 4.5272zł -0.06%
  • CHF 4.1301zł -0.11%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W lubelskim skansenie zasieją konopie
  Start Moto Sezonu w Lubartowie
  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS