Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z parkingu hipermarketu skradziono rozbite auto. Wciągnęli je na lawetę i odjechali

Kierowca po kolizji zostawił rozbite auto na parkingu przed hipermarketem. Kiedy wrócił po kilku dniach okazało się, że pojazd zniknął. Teraz policjanci poszukują sprawcy kradzieży.

Lubelscy policjanci poszukują sprawców kradzieży volkswagena, który stał zaparkowany przy ul. Turystycznej. Pojazd znajdował się na parkingu przed hipermarketem E. Leclerc. Auto było uszkodzone, gdyż brało udział w kolizji. Kierowca pozostawił je na parkingu, a po kilku dniach okazało się, że pojazd zniknął.

Powiadomieni o wszystkim policjanci sprawdzili nagrania monitoringu. Jedna z kamer zarejestrowała, jak auto jest zabierane na lawetę, a następnie zostało wywiezione z miasta. Funkcjonariusze tłumaczą, że osoba, która wykonywała holowanie, mogła nieświadomie uczestniczyć w przestępstwie wykonując jedynie usługę.

Obecnie policjanci poszukują pojazdu oraz sprawcy kradzieży. Apelują też do świadków, którzy mogą mieć wiedzę w tej sprawie lub widzieli, jak w pierwszej połowie grudnia laweta zabierała z parkingu rozbitego volkswagena passata o kontakt pod numerem telefonu +48 47 811 41 64. Anonimowość jest zapewniona.

(fot. Google Street View)

22 komentarze

  1. po co ten monitoring jak nic nie widac

  2. Ale hit.

  3. Tak mu zależało…trzeba było grata szybciej zabrać a nie porzucać byle gdzie!

  4. Na kilka dni auto można zostawić na swoim podwórku a nie na parkingu pod marketem.

  5. Pod Felicity już że 2 m-ce stoi bodajże Galaxy z urwanym tłumikiem i na kapciach, a wczoraj obok niego rozbita przodem Renówka, dziwne że właściciel parkingu nic z tym nie robi.

    • Galaxy to chyba z rok jak nie dluzej juz tam stoi jeszcze mial kartkę wsadzona za wycieraczka sprzedam i byl cały

  6. Antoni co narodu broni

    Powołać komisję. Tylko Antoni Macierewicz potrafił będzie rozwiązać zagadkę

Wiadomości z info112