690 680 960

Z kraju: Chciał przepuścić bociana, zderzyły się cztery auta. Trzy osoby trafiły do szpitala

Wczoraj po południu na drodze krajowej nr 73 doszło do zderzenia czterech pojazdów. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Zwierzyniec w województwie świętokrzyskim.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Fiat chciał przepuścić bociana spacerującego po jezdni. Kiedy kierowca zatrzymał się, za nim zatrzymał się kierowca hyundaia, a następnie kierujący fordem. Po chwili w tył forda uderzyła kierująca mazdą. W wyniku tego doszło do zdrzenia czterech pojazdów

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala przetransportowano trzy osoby z mazdy, pasażerkę oraz 15-latka i 9-latkę. Jak się okazało po badaniach ich obrażenia okazały się niegroźne.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

2018-07-22 07:41:09
(fot. Policja Busko Zdrój)

27 komentarzy

 1. Na pewno pisała sms …albo gadała przez telefon co widać na każdym kroku ….tel. przy uchu wyjeżdza przed samą maskę i jeszcze ma pretęsje bo jej się spieszy..

 2. Wina paniusi z mazdy jest oczywista. Takie sytuacje pokazują ,że zachowanie odległosci i całkowita uwaga na drodze są NIEZBĘDNE,. W kazdej chwili może wystąpić koniecznośc nagłego hamowania to nie musiał byc bocian spacerujący to mógł być łos wbiegający wtedy hamujemy gwałtownie a ci za nami jeśli nie zachowali odpowiedniej odległości lub uwagi na drodze to niestety ale tak sie kończy i niestety pani z mazdy sama sobie winna. Pewnie będzie szukała winy w tym który zahamował, ale na drodze mogą wystąpić sytuacje tego typu, winna jest Ona .

 3. Jak on żyje to my też będziemy żyć.

  • Bocian żyje !!! I jeszcze niejednego noworodka przywlecze następnej wiosny.
   Byle nie uchodźcy.

  • Albercik wychodzimy.

   Baby są jakieś inne?
   – A nas będą palnikami wycinali?

 4. Najbardziej załosne są zawsze tłumaczneia takich ewidentnie winnych sprawców najechania na tył poprzedzajacego pojazdu …zwykle mają „awarie ” hamulców …miejcie ludzie trochę honoru i jak już spowodowaliscie wypadek czy kolizję ze swojej winy ,to umiejcie się do tego przyznać ,,,bo policjanci „obsługujący ” taką kolizje to nie idioci i zwykle dokładnie wiedzą a jak nie wiedzą to dojdą co było przyczyną …jak grzecznie przyznacie się do winy to na pewno bedą mieli mniej roboty i .bedzie mniej „hejtu ” w komentarzach pod artykulem o takich zdarzeniach …bo czlowiek zawsze popełniał błedy i tak pozostanie …tylko trzeba mieć „jaja ” żeby się do tego błedu przyznać …jak widać wiekszość „jaj ” nie ma …w sumie to nie dziwota bo to przecież „kierująca „

 5. Baba z dziećmi-aż dziw ze nie tłumaczyła się ze się „do dzieci” odwracała. Paniusia może z tych ostrożnych kierowców, ręce kurczowo na kierownicy, głowa blisko przy przedniej szybie, ale zero kontroli nad pojazdem, i jak trzeba zareagować takie a efekty. Jak nie ma reakcji przy stającym przed nią autem to nie wpuszczać jej w miejsca gdzie po przejściach ludzie chodzą!

 6. To teraz niech dzwoni do bociana i prosi o trochę siana na remont auta.

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas