Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Z każdego miejsca wynoszą ogrom śmieci, przeważają zielone butelki po piwie. Jest petycja do Perły

Większość śmieci, jakie zalegają w publicznych miejscach, stanowią bezzwrotne butelki po piwie. Problem jest duży, gdyż z kilkudziesięciu metrów kwadratowych, zbierane są setki tych szklanych opakowań.

44 komentarze

  1. Automaty nic tu nie pomogą. Jak ktoś jest brudas to i tak wyrzuci butelkę w krzaki.

  2. Jak w czasach EKOTERRORYZMU surowiec podlegający w 100% recyklingowi może być niewymienny ?!?! Państwo oczekuje od obywatela segregacji itp a problem nie jest na dole tylko na górze bo machina państwa wymaga a jednocześnie nie potrafi odebrać. !!!

  3. Na co oni narzekają? Przecież jak by nie wyrzucali tych butelek to społeczniaki nie miały by co robić, a tak moga urządzić sobie zbiórkę.

  4. hehe pretensja do garbatego że dzieci ma proste ))) pijcie, zaśmiecajcie, ludzie ludziom zgotowali ten los , bzdurne segregacje , żeby kase wyciągać , zwrotne bezzwrotne , ot kołomyja to na ziemię , ekolodzy posprzątają , od tego są , tańsze jak kom-eko, suez i koma ))))))

    • Dokładnie tak, nie ma co im zabierać przyjemności ze sprzątania, zielone butelki muszą zostać. Do tego dorzucił bym jeszcze kilka opakowań bezzwrotnych, których nawet na skupie nie przyjmą, wtedy przestaną mieć w głowach takie pomysły i zajmą się swoją pasją, sprzątaniem.

  5. a kto zarabia na bezzwrotnych tam gdzie dopłacamy