690 680 960

Z Jeziora Białego wyłowiono zwłoki mężczyzny

Wczoraj wieczorem z Jeziora Białego zostały wyłowione zwłoki mężczyzny. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności śmierci 30-letniego mieszkańca woj. pomorskiego.

W miniony piątek policjanci z Włodawy otrzymali zgłoszenie zaginięcia 30-letniego mieszkańca Władysławowa. O zaginięciu mężczyzny poinformowała jego żona.

W sobotę po godzinie 19 dyżurny włodawskiej komendy policji otrzymał informację o odnalezieniu zwłok w akwenie Jeziora Białego. W poszukiwania zaangażowane były wszystkie służby.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, do późnych godzin nocnych pracowali policjanci. W sprawie prowadzone będzie postępowanie, w toku którego policjanci ustalać będą szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(fot. Policja Włodawa)

17 komentarzy

 1. Czy był już helikopter z komendy głównej i płetwonurkowie z marynarki wojennej ? ile trwały poszukiwania ? Czy można wypowiadać się na temat topielca? Jaki to był dobry chłopak.

  • z kościółka już wróciłeś?

  • Agitacja wyborcza trwa juz widze lbie pisdzielski. Jak nie odróżniasz osoby publicznej która zasłużyła się dla kultury to ryj i klekaj przed karłem dalej.

   • Zasłużył się tym że miał bogatego tatusia i niczym więcej. No jeszcze wspierał producentów narkotyków.

   • nie za bardzo rozumiem, czym się tak zasłużył dla kultury? bo dał kasę, by reżyser nakręcił film, aktorzy zagrali, a sztab ludzi pracował nad dźwiękiem, montażem i promocją. jedyny wkład producenta to kasa, którą ma nadzieję, że odzyska z powrotem. w przypadku Woźniaka była to nawet nie jego kasa – więc był to OGROMNY wkład w kulturę!

    • I nie zapominajmy o wykładzie w kulturę ministra kultury wykupujacego za nasze 200 mln łasiczkę że szczurem…

    • Nie obwiniaj Woźniaka że miał kasę a ty nie. Nie wybierał rodziny w której się urodził. Ty możesz zabrać się do roboty i może też się czegoś dorobisz.

   • Te Sportowiec pało netowa akurat pis mam gdzieś nie rozumiesz ironii to sam się zamknij i nie kompromituj. Mam gdzieś czy się zasłużył teraz dopiero o nim piszą kim był i jaki mundry szkoda że móżgu nie wysilił jak płynął z laską którą też mógł utopić bo wtedy wykazał się brakiem móżgu .Szukali go wszyscy i komenda główna i marynarka wojenna , czy kogoś z ludu też będą szukać?,,,,
    Dwa tygodnie przed wypadkiem wp. zamieściła fotę jak wypoczywa milioner – 4 osoby na łajbie + on i żadnych kapoków a ten jeszcze kieliszek trzymał .To kto tu jest winny PIS , Tusk czy on ?
    Bylejakośc polska na poziomie elit…

 2. Wyrazy wspolczocia dla zony i rodziny

 3. Pan Solejuk w relacji na żywo z Ławeczki w Wilkowyjach

  Jeśli szanowne zwłoki nie długo mokły, to woda nadaje się do picia, płyania i topienia się, tzn. nie jest zaromatyzowana i wyposażona w pałeczki coca-coli

 4. Badanie. krwi wykaże przyczynę.

 5. też sportowiec ale inny

  @sportowiec czemu ty jesteś taki głupi i chamski?

 6. Kac go męczy po „łykendzie” a że gorąc niemożebny przetrwać przypadłości nie ułatwia to i frustracje przelewa na kogo się da 😀

 7. Te wasze komentarze to jedna wielka żenada!oby nikomu z was nie przytrafiła się taka tragedia!

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas