Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przesadził z prędkością, doprowadził do czołowego zderzenia. Cztery osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków jest wstępną przyczyną wypadku, jaki miał miejsce dziś na trasie z Tomaszowa Lubelskiego do Hrubieszowa. Droga była zablokowana, obecnie juch został wznowiony.

Do wypadku doszło w środę przed południem w miejscowości Przewale w powiecie tomaszowskim. Na drodze wojewódzkiej nr 850 Tomaszów Lubelski – Tyszowce – Hrubieszów zderzyły się dwa samochody osobowe: daewoo i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący daewoo 73-latek na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto zjechało na przeciwległy pas jezdni, gdzie czołowo zderzyło się z nadjeżdżającą z naprzeciwka toyotą, którą kierował 76-latek. Policjanci wskazują, iż mężczyzna najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków.

Pojazdami podróżowały łącznie cztery osoby. Wszystkie z nich trafiły do szpitala. Teraz funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

5 komentarzy

  1. Kierujący razem mają 150 lat.

  2. Zabił lanosa

  3. chłop ze Spiczyna

    w tym Daewoo mogły słabo teleskopy trzymać, lub Seniorka miała łyse gumy, że ją wyniosło

Dodaj komentarz