Wywiózł 14-latkę 500 kilometrów od domu i wykorzystał seksualnie. Mężczyzna trafił do aresztu

Do 12 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi województwa dolnośląskiego, który zmanipulował 14-latkę z powiatu bialskiego. Zabrał ją do Wrocławia i wykorzystał seksualnie.

Trwa śledztwo w sprawie 22-letniego Dariusza D., który miał uwieść i wykorzystać 14-latkę. Wszystko wydarzyło się w połowie sierpnia. Wtedy to policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu nastolatki z powiatu bialskiego. Przebywała ona pod opieką dziadka. Wieczorem poszła do pokoju spać, rano zaś dziadek zorientował się, że jej nie ma.

Policjanci ustalili, że nastolatka może przebywać na Dolnym Śląsku. Dlatego też oprócz funkcjonariuszy z naszego regionu, w jej poszukiwania włączyła się Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu. Następnego dnia 14-latka została odnaleziona na terenie wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Przebywała w towarzystwie dwóch mężczyzn w wieku 22 i 25 lat, mieszkańców województwa dolnośląskiego.

Sprawą zajęła się prokuratura. Jak wynika z akt śledztwa, w trakcie czynności ustalono, że nastolatka została wykorzystana seksualnie przez Dariusza D. To on odpowiada również za to, że uciekła ona z domu. 22-latek poznał ją kiedy przebywał u swoich krewnych, po czym zmanipulował namawiając ją na wyjazd do siebie na Śląsk.

Dariusz D. usłyszał zarzuty i decyzją sądu zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Śledczy sprawdzają teraz m.in. czy nie ma on na koncie innych podobnych przestępstw. Natrafiono bowiem na dowody, że już wcześniej miał się kontaktować z innymi nastolatkami. Mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. archiwum)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Nie ma co komentować

  Trzeba przywrócić najwyższy wymiar kary!
  Co na to TK?

  • ,,ustalono, że nastolatka została wykorzystana seksualnie przez Dariusza D” i gdzie tu jest mowa o gwałcie obrońcy wątpliwej czci niewieściej?

 2. Jak bym cię ch.. u spotkał to byś skakał na wysokości lamperi. Przecież to jeszcze dziecko ty pedofilu j….. y. Ale tam gdzie teraz trafisz to cię nauczą. Kastracja i odizolowanie a nie areszt za nasze pieniądze i tyle w temacie.

 3. No dobra ale nie porwał jej tylko sama zwiała .Może się zakochała i się zgodziła na seks ? Nie umniejszam zboczeńcowi ale ta opcja byłaby tą optymistyczną dla nastolatki .Gwałt jednak niszczy psychikę na zawsze .

 4. Czy czepilbys się 14 sto latki przecież tj jeszcze dziecko. Nawet jeśli się zakochała to trzeba mieć k…. a jakieś zasady. Przecież to jest ohydne. Masz dzieci jak tak to pomyśl.

 5. Przy okazji…. i co? Jeśli zaszłaby w ciąże, to jak? Ma rodzić?

 6. Pewnie myślała że jej zoo we Wrocławiu pokażą Taka bidulka naiwna

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7614zł 0.07%
  • GBP 5.0239zł 0.04%
  • EUR 4.4843zł 0.23%
  • CHF 4.1477zł 0.3%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach