690 680 960

Wyszła z domu i zaginęła. Kobieta jest chora, kontakt z nią może być utrudniony AKTUALIZACJA

Trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Zamościa. Kobieta w poniedziałek rano opuściła miejsce zamieszkania i udała się nad rzekę Łabuńkę. Wszystkie osoby, które widziały zaginioną, bądź też znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu.

Zaginiona wyszła z domu w Zamościu dzisiaj około godziny 9:30. Kobieta bezpośrednio po wyjściu z domu poszła nad rzekę Łabuńkę, następnie udała się wzdłuż rzeki w stronę miejscowości Pniówek.

Do chwili obecnej nie powróciła do domu ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta nie posiada przy sobie telefonu komórkowego. Zaginiona jest chora, kontakt z nią może być utrudniony.

Rysopis zaginionej: wzrost 165 centymetrów, krępa budowa ciała, włosy do ramion w kolorze blond. Ubiór: niebieska letnia sukienka.

Natychmiast po zgłoszeniu zaginięcia policjanci z zamojskiej komendy rozpoczęli intensywną akcję poszukiwawczą. Kobiety szukają również policyjne psy służbowe. W komendzie ogłoszono alarm dla funkcjonariuszy. W akcji poszukiwawczej biorą także udział strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pniówku.

AKTUALIZACJA 19:20
Wieczorem udało się odnaleźć zaginioną 51-latkę. Więcej TUTAJ.

(fot. Policja Zamość)

2 komentarze

  1. W takich sytuacjach powinny drony być wykorzystywane… a nie łapanie kilku świrów na drogach.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas