Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wyszła z domu i nie wróciła. Znaleźli ją ponad dziesięć kilometrów od domu

W czwartek wieczorem służby ratunkowe otrzymały informację o zaginięciu 34-latki. Po kilkunastu godzinach kobieta została odnaleziona ponad dziesięć kilometrów od miejsca zamieszkania.

W czwartek wieczorem dyżurny łukowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 34-latki. Kobieta wyszła z domu i pomimo upływu godzin nie wracała do miejsca zamieszkania. Najpierw najbliżsi szukali 34-latki na własną rękę, jednak po sprawdzeniu wszystkich miejsc, gdzie mogłaby przebywać, powiadomiono służby ratunkowe.

– Do działań przystąpili policjanci z Łukowa, Adamowa i Stoczka Łukowskiego Funkcjonariusze szukali kobiety przez całą noc i kontynuowali swe działania od piątkowego poranka. Do poszukiwań włączyli się też strażacy oraz mieszkańcy gminy Krzywda. Wszyscy sprawdzali teren pól uprawnych i pobliskich lasów – informuje asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

W piątek przed godziną 15 na zmęczoną i zmarzniętą kobietę natrafiono w miejscowości oddalonej o ponad 10 kilometrów od jej domu.

– Odnalezioną kobietą zaopiekowali się policjanci, a następnie personel karetki pogotowia. Życiu i zdrowiu odnalezionej 34-latki nie zagraża już niebezpieczeństwo – wyjaśnia asp. sztab. Marcin Józwik.

68-121171

2018-02-03 19:39:14
(fot. Policja Łuków)

12 komentarzy

  1. Pan Kupka z Pupki

    A dlaczego nawiała? Czy może postanowiła pójść na grzybki (pora roku trochę nie ta) i zabłądziła w lesie? Drałować lasem 10 km, dobry wyczyn, tym bardziej że nie trafiła na żadne zabudowania czy kogoś kto by jej drogę wskazał. Coraz mniej takich pustkowi w naszym kraju na szczęście, albo i niestety.

  2. Po co ten artykuł skoro nie ma sensownego wprowadzenia ?

  3. Ładny lasek, brzozowy.

  4. no i fajnie że ją znaleźli

  5. Trująca atmosfera w domu, kolejna awantura, miała dość i wyszła… setki takich historii znam 🙁

  6. Gdzie są aktywiści ? Oni uwielbiają latać po lesie ? Czyżby za szukanie ludzi nie płacili ?

    • Co Cię boli jeśli chodzi o działania aktywistów? Jesteś za bezmyślnym zabijaniem zwierząt? Jestem pewien, że gdyby dostali zgłoszenie, że jest kobieta do ratowania, tak samo poszliby na pomoc. Tak samo Tobie.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo