690 680 960

Wyszedł z mieszkania w Lublinie. Nie wiedział jak znalazł się w Wólce Krasienińskiej

Starszy mieszkaniec Lublina szedł drogą w Wólce Krasienińskiej. Jak się okazało, 78-latek był zdezorientowany, nie wiedział jak znalazł się w takiej odległości od miejsca zamieszkania.

W minioną sobotę policjanci z Kamionki otrzymali informacją, że jedną z dróg w Wólce Krasienińskiej idzie starszy mężczyzna. Osoba zgłaszająca przekazała, że mężczyzna sprawiał wrażenie zagubionego.

Mundurowi pojechali we wskazane miejsce, gdzie przy drodze zastali opisywanego 78-latka. Kontakt z nim był utrudniony, gdyż nie potrafił podać miejsca swojego zamieszkania, a także celu dokąd idzie. Mężczyzna miał przy sobie dokument tożsamości, na podstawie którego policjanci dowiedzieli się, gdzie mieszka.

Funkcjonariusze zabrali 78-latka do radiowozu i odwieźli go do Lublina. Mężczyzna powiedział policjantom, że wyszedł z domu w godzinach porannych i nie widział jak znalazł się w Wólce Krasienińskiej. O zaistniałej sytuacji zostały również poinformowane odpowiedni służby oraz dzielnicowy odpowiedzialny za dany rejon.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

8 komentarzy

  1. No i dziadkowi nie pozwolili ukończyć ultramaratonu.

  2. dozór elektroniczny – jedyne wyjście.

  3. Ja kiedyś wyszedłem z domu po papierosy w Lublinie, a po dwóch dniach znalazłem się w zajeździe Złoty Lin pod Łodzią. Do tej pory nie wiem jak to się stało.

  4. Wystarczy przejechać się komunikacją miejską pełno takich ludzi, jedzie gdzieś, nie wie gdzie i po co?!

  5. Mieszka samotnie ?

  6. Przed laty znany był u nas przypadek, gdy nocą kierowca z pomocnikiem jechali dostawczakiem nad morze po towar. Na jezdni w ostatniej chwili dostrzegli śpiącego pijanego rowerzystę. Wrzucili go z rowerem do busa i nad ranem jeszcze śpiącego wyrzucili po kilkuset kilometrach. Ciekawe co myślał, gdy dowiedział się, gdzie jest?

  7. Kolejny porwany przez UFO i pozostawiony nie wiadomo gdzie w polu.

  8. Rano wyszedł z domu w godzinach porannych… Matrix…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku