Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyszedł z domu i zaginął. Znaleźli go leżącego w rzepaku

W minioną niedzielę hrubieszowscy policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 80-latka. Dzięki intensywnym poszukiwaniom mężczyzna został odnaleziony 2,5 km od domu.

W niedzielne popołudnie policjanci z Hrubieszowa otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 80-latka. Mężczyzna wyszedł z domu i oddalił się w nieznanym kierunku.

W poszukiwaniach 80-latka użyto psa tropiącego z przewodnikiem z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. O zaginięciu powiadomiono także placówki Straży Granicznej z terenu całego powiatu hrubieszowskiego. Sprawdzano wiele miejsc i zakładano różne opcje, gdzie mógł pójść starszy mężczyzna.

Po kilku godzinach 80-latek został odnaleziony. Mężczyzna leżał w plantacji rzepaku, około 2,5 kilometra od miejsca zamieszkania. Nie posiadał żadnych widocznych obrażeń ciała. Po otrzymaniu niezbędnej pomocy medycznej powrócił do domu pod opiekę zaniepokojonych najbliższych.

Wczoraj na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie mł. insp. Grzegorza Pietrasiaka wpłynęły podziękowania od rodziny zaginionego, za przeprowadzenie przez policję sprawnej i skutecznej akcji poszukiwawczej.

Wyszedł z domu i zaginął. Znaleźli go leżącego w rzepaku

(fot. lublin112.pl, Policja Hrubieszów)

3 komentarze

  1. Super, miło coś takiego przeczytać 🙂 Brawo dla poszukiwaczy!

  2. Po znajomości to i rudy tomek psa użyczył.Brawo.

  3. chyba policja sama sobie wystawiła podziękowanie na papierze firmowym (jeżeli to jest papier firmowy), a jeżeli tylko logo dodatkowo skserowali to zwracam honor.

Wiadomości z info112