690 680 960

Wyszedł z domu i zaginął, szukali go kilka dni. Zaginiony 45-latek został odnaleziony

Zakończyły się poszukiwania 45-latka z gminy Bełżec, którego zaginięcie kilka dni temu zgłosiła jego rodzina. Mężczyzna został znaleziony w rejonie miejscowości Ulów, nieopodal kompleksów leśnych.

W miniony czwartek tomaszowscy policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 45-letniego mieszkańca gminy Bełżec. Mężczyzna wyszedł z domu w poniedziałek 16 sierpnia, nie informując nikogo gdzie się udaje. Wszelkie próby nawiązania kontaktu z zaginionym nie przynosiły rezultatu, dlatego rodzina zdecydowała się zgłosić zaginięcie mężczyzny.

Policjanci niezwłocznie przystąpili do poszukiwań 45-latka. Mundurowi sprawdzali adresy i miejsca, w których zaginiony mógł przebywać. Nawiązali także kontakt z jego znajomymi. Sprawdzali każdy sygnał. Jeden z tropów prowadził do miejscowości Cieszanów. Mundurowi pojechali na teren powiatu lubaczowskiego, gdzie wspólnie z policjantami tamtejszej jednostki kontynuowali poszukiwania.

W piątek w godzinach południowych, mężczyzna został zauważony jak szedł ulicą wzdłuż lasu, w którym przebywał, w rejonie miejscowości Ulów w powiecie tomaszowskim. Mężczyźnie na szczęście nic się nie stało i został pod opieką najbliższej rodziny.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas