Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Wysyp kolizji na ulicach Lublina. Większość to najechania na tył

Do kilkunastu zdarzeń drogowych doszło w ostatnich godzinach na ulicach Lublina. Dwie kobiety trafiły do szpitali.

Środowe popołudnie na ulicach Lublina przebiega pod znakiem kolizji. W przeciągu ostatnich godzin było ich już kilkanaście. W zdecydowanej większości są to najechania na tył poprzedzającego pojazdu. Na szczęście nie zanotowano osób rannych.

Trzy praktycznie identyczne kolizje, w tym dwie w tym samym miejscu, zanotowano na ulicach Krochmalnej i Krańcowej. Najpierw na ul. Krochmalnej, na wysokości LKJ, zderzyły się dwa auta: mazda i ford. Pomimo niewielkich uszkodzeń, jedna osoba, kobieta, została przetransportowana do szpitala. Uskarżała się na ból kręgosłupa.

Następnie policjanci interweniowali przy podobnej kolizji na ul. Krańcowej. Przed skrzyżowaniem z ul. Elektryczną zderzyły się również dwa auta. Kierujący peugeotem mężczyzna najechał na tył volkswagena. Zaledwie kilkanaście minut później, znów na ul. Krochmalnej zderzyły się kolejne dwa samochody osobowe.

Jednym z pojazdów podróżowała kobieta w 7 miesiącu ciąży. Została przewieziona do szpitala na obserwację.

(fot. lublin112, nadesłane – Marcin)
2017-02-15 17:06:45

2 komentarze

  1. po 19 głęboka – soowińskiego

  2. Patrząc codziennie jak jeżdżą – wisząc na zderzaku i poganiając lub zmieniając pasy slalomem, najczęściej tuż przed przejściem lub wręcz na nim mam wrażenie ,że jest albo środek lata, albo raczej całkowite odmóżdżenie niektórych kierowców. Szczególnie wczoraj wieczorem, kiedy woda z roztopów zamarzała na jezdni i miejscami było bardzo ślisko. Ale dla prawdziwego drivera to nie przeszkoda – vide powyższe zdjęcia -wyklepie się i dalej jazda…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo