Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wyskoczył z balkonu, bo nie chciał iść do więzienia

Jeden z mieszkańców gminy Janowiec myślał, że jak wyskoczy z balkonu to uda mu się uciec przed pobytem w więzieniu. Mylił się, na pobliskiej łące został zatrzymany przez policjantów.

W miniony weekend policjanci z Puław pojechali do mieszkania na terenie gminy Janowiec, gdzie miał się znajdować poszukiwany mężczyzna. 58-latek miał do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwa dokonane w przeszłości. W związku z tym, że nie stawił się do zakładu karnego, sąd wystawił nakaz jego doprowadzenia przez policję.

Drzwi do mieszkania, gdzie miał znajdować się 58-latek, otworzył mężczyzna, którego mundurowi nie poszukiwali. Oświadczył on, że właściciela domu nie ma, ponieważ gdzieś wyszedł.

Funkcjonariusze nie uwierzyli w tę historię, bacznie obserwując dom i otoczenie. W pewnym momencie poszukiwany 58-latek wyskoczył z balkonu i próbował ratować się ucieczką w pola. Został zatrzymany przez policjantów na pobliskiej łące. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

(fot. Policja)

5 komentarzy

  1. Dziwne ze nie chcial isc do wiezienia. Tam teraz maja dobre zarcie, konsole, silownie. Pewnie dziadek nie za bardzo ogarnia konsoli i leniuch nie chce chodzic na silownie. Ale trudno. Trzeba zaczac.

  2. SZkoda ze nie wyskoczył z balkonu ,ale na głowę ,zanim popełnił te przestępstwa za kótre poszedł siedzieć

  3. Panie starszy i czego pan się boisz ? Teraz w wiezieniu jest prawie jak w sanatorium ,jak wspomniał olo .Po prostu parodia więzienia ,gdzie priorytetem slużby wieziennej jest to zeby taki osadzony nie zrobił sobie krzywdy i zeby mu się „dobrze ” siedziało .W sensie zeby mieli jakieś rozrywki ,siłownię ,tv w celi ,gry itd .Oczywiscie wszystko to za tzw.dobre sprawowanie ,a to po prostu nic innego jak osadzony który siedzi cicho i nie sprawia im problemów

  4. naoglądał się „Procederu”. no życiorys Chady skopiowany 1:1

Z kraju