690 680 960

Wysiadł z auta, położył się na trawniku i zasnął. Miał ponad 4 promile (zdjęcia)

Kierujący skodą 48-latek, który przyjechał do sklepu skodą miał w organizmie ponad 4 promile alkoholu. W oczekiwaniu na patrol, po zatrzymaniu przez świadków, mężczyzna usnął na trawniku.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut przed godziną 16.00. Policjanci z Radzynia Podlaskiego otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że do sklepu w Komarówce Podlaskiej przyjechał nietrzeźwy mężczyzna kierujący skodą. Na miejsce został wysłany patrol.

– Kiedy na miejsce dotarli policjanci podszedł do nich mężczyzna informując, że to on wezwał policję. Dodał, że jadąc samochodem zauważył kierującego skodą fabią, który zjeżdżał na pobocze, a jego styl jazdy wskazywał, iż może znajdować się pod działaniem alkoholu. W pewnym momencie kierowca skody zjechał i zatrzymał się na parkingu przy sklepie spożywczym – relacjonuje podkomisarz Piotr Mucha z radzyńskiej Policji.

Kiedy zgłaszający wraz z innym mężczyzną podeszli do auta nie mieli wątpliwości, co do stanu trzeźwości kierowcy skody. Świadkowie odebrali mu kluczyki uniemożliwiając w ten sposób dalszą jazdę. Kierowca skody, gdy wysiadł z auta położył się na trawniku i zasnął.

– Kierującym skodą okazał się 48-letni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 4 promile alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a auto trafiło na parking strzeżony – dodaje podkomisarz Piotr Mucha.

48-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna musi się także liczyć ze świadczeniem pieniężnym na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w kwocie nie mniejszej niż 5 tysięcy złotych, a także orzeczeniem przez sąd zakazu kierowania pojazdami na minimum 3 lata.

 

Wysiadł z auta, położył się na trawniku i zasnął. Miał ponad 4 promile (zdjęcia)

fot. Policja Radzyń Podlaski

 

Wysiadł z auta, położył się na trawniku i zasnął. Miał ponad 4 promile (zdjęcia)

fot. Policja Radzyń Podlaski

11 komentarzy

 1. Ciekawe jak ubezpieczyciel OC by zareagował, gdyby się o tym fakcie dowiedział.

 2. Jak na Słowianina, to całkiem przeciętny wynik🤣🤣🤣

 3. Jakby nie wystarczyło zabranie kluczyków.
  Co za podli ludzie,narobili chłopu bidy tfu!

  • Tylko, że ten kluczyk to by trzeba było codziennie menelowi zabierać. Zwyczajni ludzie nie są od zabierania ludziom kluczyka. Od wymierzania sprawiedliwości i kary jest sąd.

  • Jak Ci menel dziecko rozjedzie, to będziesz mieć pretensję, że menel nie siedział, choć wszyscy wiedzieli, że jeździ nawalony non-stop.
   A nie siedział, bo inni menele bronią pijaka za kierownicą.

 4. Jakiej narodowości był Pan Polak?

 5. Bardzo szybki w nogach

  Kolejny bogaty w promile aż 4 to grubo haha

 6. Super gość.

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas