Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wyprzedzał ciężarówkę na podwójnej ciągłej, doprowadził do czołówki z busem. Trzy osoby w szpitalu (wideo)

W środę rano w miejscowości Sucha Wólka doszło do czołowego zderzenia pojazdu osobowego z audi. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły trzy osoby.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 9 na drodze powiatowej w miejscowości Sucha Wólka w powiecie kraśnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu pojazdu osobowego z busem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili wstępnie, że mężczyzna kierujący pojazdem marki Audi A3 podczas wyprzedzania ciężarówki na podwójnej ciągłej doprowadził do czołowego zderzenia z busem.

W wyniku zdarzenia trzy osoby odniosły obrażenia ciała i zostały przewiezione do szpitala. W rejonie wypadku droga może być nadal zablokowana. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenie obu pojazdów.

(fot. wideo Policja Kraśnik)

11 komentarzy

 1. Tera ma prze*****e.

 2. Szofer z A3 przeliczył się, pewnie myślał że kierowca busa zjedzie na pobocze, ale niestety być może nie miał gdzie uciekać i doszło do czołówki, a mandacik pewnie będzie srogi.

  • Audi i BMW to stan umysłu. Mam wrazenie, że jak ktoś do tego wsiądzie, to wydaje mi się, że jest lepszy. A w rzeczywistości jest takim samym leszczem jakim był wczesniej.

   • Fakt jest też taki że są nieliczne marki aut które mają w sobie „premium” i jest reszta która nigdy „premium” nie będzie. Audi i BMW mają w sobie to „premium” i może dlatego czasem ich kierowcom w dekiel wali.

 3. No to koszta nie bycia powolniakiem cwaniaczek z audi będzie miał niezłe.

 4. Codziennie kilka wpisów o wypadkach przez audi, ale dałny jeżdżą tymi autami

 5. Powszechnie wiadomo, że wyprzedzanie wszystkiego co porusza się na drodze w znacznym stopniu przyspiesza dotarcie do celu.

  • I to jest tyle co 5-e zero za kierownicą wie… i więcej nie musi, wyprzedzanie na łuku drogi , wyprzedzanie przed wzniesieniem to bez znaczenia, podwójna ciągła co za różnica. Dno, dno, dno…

 6. kolejny wiejski chojrak, w poniemieckim złomie 😛

 7. kierowca busa nie wiedział że auto mające podwójną ciągłą między kołami ma zawsze pierwszeństwo i trzeba mu zjeżdżać z drogi ? ? przynajmniej takie mam wrażenie mijając się z takimi delikwentami.

 8. mnie sie maży taka ałdica – może mi mamełe kupi takie cacko

Z kraju