Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypił kilka piw i uczył się jeździć samochodem. Wjechał w ogrodzenie posesji

Najpierw uderzył nissanem w ogrodzenie, a potem uciekł z miejsca zdarzenia. Zgłosił się jednak na komendę i przyznał, iż wypił kilka piw, a następnie podczas nauki jazdy samochodem stracił nad nim panowanie.

Wczoraj po godzinie 22 jeden z mieszkańców Łęcznej usłyszał donośny hałas dochodzący ze swojej posesji. Jak się okazało kierujący nissanem uderzył w ogrodzenie uszkadzając 15 krzewów, 3 metalowe słupki i 4 metalowe przęsła ogrodzeniowe.

Sprawca zdarzenia zbiegł z miejsca, jednak mundurowi szybko dotarli do jego pojazdu i go zabezpieczyli. W trakcie policyjnych czynności, do komendy policji zgłosił się 26-latek, który przyznał się, że wypił kilka piw i podczas nauki jazdy samochodem wjechał w ogrodzenie posesji.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Wkrótce 26-latek będzie odpowiadał za kierowanie w stanie nietrzeźwości, bez stosowanych uprawnień oraz spowodowanie kolizji drogowej, podczas której uszkodził ogrodzenie i krzewy powodując straty w mieniu właściciela w wysokości co najmniej 4 tys. złotych.

(fot. Policja Łęczna)

3 komentarze

  1. Nissan – i wszystko jasne…

  2. co za idiot po co sie zglaszał

  3. jeśli ktoś dopiero ucząc się jeździć musi się napić, to jaki będzie z niego kierowca? trzeźwy?