Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypił alkohol i wybrał się na przejażdżkę. 15-latek rozbił pojazd na drzewie

W minioną sobotę 15-latek kierujący renaultem zakończył swoją przejażdżkę na drzewie. Nastolatek w chwili zatrzymania miał w organizmie 0,28 promila alkoholu.

W minioną sobotę około godziny 5 policjanci z Opola Lubelskiego otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na posesji po sąsiedzku chodzi kilka osób z latarkami po drodze i mogą to być złodzieje. Natychmiast na miejscu pojawili się policjanci. Mundurowi nie zastali opisywanych osób, zobaczyli nieopodal rozbity pojazd osobowy.

Uszkodzenia samochodu wskazywały, że podróżowało nim kilka osób, które wskutek zderzenia mogły doznać urazów głowy. Licząc się z tym, że uczestnicy zdarzenia mogli potrzebować natychmiastowej pomocy, funkcjonariusze dokonali sprawdzenia auta w policyjnych systemach i już chwilę później dotarli do miejsca zamieszkania jego właściciela.

Jak się okazało, pojazdem podróżował 15-latek, który wziął pojazd bez zgody i wiedzy rodziców, a następnie wybrał się na przejażdżkę ze znajomymi. Nastolatek w Niezabitowie stracił panowanie nad autem, a następnie pojazd uderzył w drzewo. Na szczęście okazało się, że pomimo poważnych uszkodzeń samochodu żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie 15-latka 0,28 promila alkoholu. Chłopak nie posiadał oczywiście uprawnień do kierowania samochodem. Ze swojego czynu nastolatek będzie musiał wytłumaczyć się przed Sądem Rodzinnym.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

18 komentarzy

 1. szybko zaczyna, patologiczne rejony , albo pija i jada albo klusowniki

 2. Nowy tydzien, nowe afery w powiecie Ludzi Obornikiem Pachnacych. Niestety chociaz wiadomosci nowe to tematy te same w tamtych stronach albo klusownicy albo bimbrownictwo albo pijany za kolkiem. Ten powiat powinien byc stanowczo zaorany. Taki powiat trzeciego swiata w wojewodztwie

 3. Opole i okolice to istny stan umysłu. Tylko tu wysyp zarozumiałych i pustych patoli nikogo nie dziwi.

  • Gdzie Opole a gdzie Niezabitow. Gamonie.

   • Niezabitow powiat Opolski gmina Poniatowa. Czyzbys mial jakies braki w edukacji czy poprostu sam jestes gamoniem? A moze poprostu wstyd sie przyznac skad pochodzisz?

 4. I rodzice, oczywiście, nie wiedzieli nic o tym, że ich bachor jeździ bez uprawnień i nie wiedzieli nic o tym, że pije alkohol, na który skądś przecież musiał mieć pieniądze.

  Jeśli tak, to znaczy, że rodzice nie mają absolutnie żadnego wpływu na jego wychowanie i są rodziną dysfunkcyjną. Dlatego należy pozbawić ich praw rodzicielskich i wszystko w temacie.

 5. Ech… I znowu Renault… Jak widać, 95% użytkowników tej marki to napruci i bez prawa jazdy…