Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadła fiatem z drogi. Auto „zawisło” na drzewie (zdjęcia)

Wczoraj w miejscowości Hutki doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w lesie.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 13 w miejscowości Hutki w powiecie zamojskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na drzewie „wisi samochód”.

Mundurowi ustalili wstępnie, że 86-letnia mieszkanka gminy Krasnobród kierująca pojazdem marki Fiat jadąc w kierunku Krasnobrodu na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do przydrożnego rowu, a następnie do lasu, gdzie uderzyła w drzewo i zawisła na nim.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych pomogli kierującej wydostać się z samochodu.

Kobieta trafiła do szpitala. Jak się okazało nie ucierpiała w zdarzeniu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i szczegółowy przebieg zdarzenia.

Wypadła fiatem z drogi. Auto „zawisło” na drzewie (zdjęcia)

Wypadła fiatem z drogi. Auto „zawisło” na drzewie (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

20 komentarzy

  1. … bravo . 10 za efekty , 10 za wykonanie !!!

  2. Prawie jak dzik z ASF!

  3. Do redakcji – dlaczego otagowaliście ten wpis „starsza kobieta”? Wpisu o geniuszu, co skasował trzy wózki nie otagowaliście „młody nieśmiertelny”. To jest dyskryminacja i szczucie na starszych kierowców, którzy i tak powodują mniej wypadków niż te młode pajace.

  4. Marta, bo jeżdżą wszędzie 20-30 km/h i zmuszają innych do często karkołomnego wyprzedzania. Prawko powinno się odbierać po przekroczeniu 75 lat, chyba że ktoś przejdzie dokładne badania to przedłużenie o rok i badania znowu. i tak w kółko

Wiadomości z info112