690 680 960

Wypadł z drogi fordem i dachował. Kierujący „wydmuchał” ponad 2 promile

W minioną sobotę wieczorem w Józefówce doszło do dachowania pojazdu osobowego. Jak się okazało, kierujący samochodem miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Co więcej, 64-latek posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W minioną sobotę po godzinie 19 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące dachowania samochodu osobowego w miejscowości Józefówka. Ze zgłoszenia wynikało, że kierujący rozbitym pojazdem marki Ford miał zostać uwięziony w aucie, które leżało w rowie na dachu.

Po wydobyciu 64-letniego mężczyzny z wraku pojazdu, został on przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, a następnie przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji.

Policjanci wstępnie ustalili, że powodem dachowania forda był stan nietrzeźwości kierującego. 64-latek „wydmuchał” ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna posiada również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mieszkaniec gminy Rachanie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie wkrótce ponownie odpowie przed sądem.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

4 komentarze

 1. To teraz będzie posiadał drugi zakaz prowadzenia pojazdów , buhahahaha.
  Bezpieczne drogi wg morawieckiego

 2. W sumie co mu za różnica jeden czy dwa zakazy ? Pewnei wyczytał na L112 o bohaterach z kilkoma zakazami i na wolności.

 3. Tym razem ford wycofany z wyścigu. Robi się coraz bezpieczniej!

 4. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

  Dobrze się stało, że kierujący rozbitym pojazdem marki Ford został uwięziony w aucie – policja nie musiała go szukać, a on kłamać, że go tam w życiu nie było…

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas