Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadł skodą z drogi i uderzył w ogrodzenie. Utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 809 (zdjęcia)

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątek rano w Przytocznie. Kierowca pojazdu osobowego stracił panowanie nad autem i uderzył w ogrodzenie.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 10 w miejscowości Przytoczno w powiecie lubartowskim, na drodze wojewódzkiej nr 809. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. W zdarzeniu niegroźne obrażenia odniosła jedna osoba. Jak nam przekazano, kierowca stracił panowanie nad pojazdem na śliskiej nawierzchni i uderzył w ogrodzenie posesji.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, występują utrudnienia z przejazdem, jeden pas jest częściowo zablokowany.

Wypadł skodą z drogi i uderzył w ogrodzenie. Utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 809 (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

6 komentarzy

  1. Nudne to się zaczyna robić 🙁

  2. To pewnie nie koniec na dzisiaj. Zbierzcie się wszyscy poszkodowani i złóżcie pozew zbiorowy przeciwko zarządcy dróg. Może coś się w końcu z tym tematem ruszy. Przecież nie żyjemy w Średniowieczu i są jakieś prognozy pogody przez co można przewidzieć, że będzie gołoledź.

  3. 17 stycznia – święto blacharza ?

  4. Dobrze, ze ogrodzenie było z tych solidniejszych, bo gdzieżby, ach gdzie, zatrzymałby sie ów biedny męczennik motoryzacji ?!
    No i dobrze, że w swym zacietrzewieniu do niszczenia wszystkiego co mu na drodze, nie trafił na akurat tam leżącego na chodniku kogoś „zmęczonego”, albo zasłabniętego…

  5. No ale po co w to uderzył? Przecież rozwalił sobie auto.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo