Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadł BMW z drogi, staranował płoty i uderzył w dom (zdjęcia)

W środę po południu w miejscowości Jeziorzany kierowca auta osobowego wypadł z drogi i uderzył w płoty na dwóch posesjach oraz dom. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

W środę po południu na drodze wojewódzkiej nr 809 w miejscowości Jeziorzany w gminie Jeziorzany w powiecie lubartowskim doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

Osoba kierująca pojazdem marki BMW, jadąc w kierunku Michowa, na łuku drogi straciła panowanie nad autem, a następnie pojazd wypadł z drogi i staranował płoty na dwóch posesjach. BMW uderzyło jeszcze w dom i zatrzymało się.

Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Mogą występować utrudnienia z przejazdem na trasie Przytoczno – Michów.

Wypadł BMW z drogi, staranował płoty i uderzył w dom (zdjęcia)

Wypadł BMW z drogi, staranował płoty i uderzył w dom (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

40 komentarzy

 1. Cyganie, zazdrościsz? Jak widzisz mam cYm jeździć, a ty jak tylko rowerem możesz się poruszać to już nie moja wina…

  • Przeczytaj definicje wypadku. To było zdarzenie drogowe a nie wypadek. Wypadek to ojciec twój mamie zrobił. To było zdarzenie. Do pracy się wes to może kiedyś będzie cię stać na coś podobnego. Jak czytam komentarze to śmiech mnie ogarnia nawet po takim wybryku którego żałuje. Najmocniej przepraszam właścicieli posesji którym szkody pokryje. Kilka komentarzy negatywnych pochwalam ale większość anonimowych tchórzy co się nudzą pozdrawiam palcem i życzę wszystkiego dodrego. Przy okazji zapraszam na wymianę opon czytelników i pajacy co mnie nie lubią nawet wasze 50zl się przyda. Trzeba zarobić na te szkody które niechcący wyrządziłem.

 2. Znowu wies w natarciu

 3. ALE LOCHA O KURDE

 4. Specialnie przy**dolił żeby w telewizji być

 5. no beemka z downem trochę przez te koła wygląda, kierowca osioł, beemka szrot, umiejetność prowadzenia taczki na budowie a nie auta, felgi ala wieść „tjujing”, a nie pisali że naebany bo to przecież BMW tam większość naebanych jeździ. bawarska jedna rzecz jest dobra, PIWO, a nie te burakowozy, dlaczego beemki tak często kończą podróż na polach rowach etc, buraki są na polach przecież, to i beemki tam pasują

 6. Bo bmw kończą na drzewie a wszystkie inne marki odrazu na złomie

 7. Dożywocie dla niego mógł kogoś zabić i jeszcze kierował BMW to już na miejscu do odstrzału ??

  • A wez chlopie nie pier*ol głupot! Stuknij sie w ten swoj przepity leb! Idiotyzm się szerzy na wszelka skale… brak slow