690 680 960

Wypadkowa środa na ulicach Lublina i drogach regionu

Zmienne warunki pogodowe połączone z brawurą i lekceważeniem przepisów drogowych były przyczyną większości środowych zdarzeń drogowych.

W środę na ulicach Lublina i drogach regionu doszło do wielu groźnych zdarzeń drogowych. Część z nich, dla niektórych uczestników, zakończyła się wizytą w szpitalu.

(fot. Policja Łęczna)

Około godziny 9 w Łęcznej na ul. Chełmskiej kierujący pojazdem marki Audi A4 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na prostym odcinku drogi zjechał do przydrożnego rowu, po czym dachował zatrzymując się wśród drzew i drewnianej altanki. Kierujący pojazdem 43-letni mieszkaniec Puchaczowa nie odniósł żadnych obrażeń. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że był trzeźwy.


(fot. Nadesłane Piotr)


(fot. Nadesłane Jacek)

Z kolei przed południem na węźle Świdnik kierujący autem osobowym nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi uderzył w barierę energochłonną. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.


(fot. lublin112.pl)

W godzinach popołudniowych na al. Zygmuntowskich doszło do najechania na siebie pojazdów. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, jedna osoba trafiła do szpitala. Chwilę po wypadku, w rejonie zdarzenia pojawił się spore problemy z przejazdem.

Około godziny 16 na drodze wojewódzkiej pomiędzy Dęblinem a Stężyca zderzył się dwa auta osobowe. Do zdarzenia doszło na łuku drogi. Wstępnie ustalono, że jeden z kierujących nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Stracił panowanie nad pojazdem, który zjechał na przeciwległy pas ruchu. Jedna osoba trafiła do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie wypadku odbywał się wahadłowo.

Wieczorem w Lublinie, na Czechowie, doszło do kolejnego dzisiaj zdarzenia drogowego z udziałem pieszego. Kierująca volvo potrąciła przechodzącego przez przejście pieszego. Jak informuje policja, od poszkodowanego było czuć alkohol. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Kierująca była trzeźwa. W rejonie zdarzenia były utrudnienia w ruchu.

2015-04-01 21:51:38

2 komentarze

  1. I znak Dobrze trafiłeś 😀 (y)

  2. Ciupciasek Cichodajek pospolitych

    Nie chcę się tu chwalić, ale po przeczytaniu tylu „pomyślnych” wieści nie sposób nie napisać:” A NIE MÓWIŁEM ???? – Jak ciut popada, wolniej, większe odstępy i wcześniej, a ostrożniej hamować.”
    Bo grabarze czekają.

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin