Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek z udziałem trzech pojazdów. Jeden z kierowców nietrzeźwy (zdjęcia)

Do zderzenia trzech pojazdów doszło wczoraj po południu w Zamościu. Jak się okazało, jeden z kierujących był pod wpływem alkoholu. W wyniku wypadku trzy osoby doznały obrażeń ciała i zostały przetransportowane do szpitala.

W poniedziałek przed godziną 15 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zamościu otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem trzech pojazdów, do którego doszło na Alei 1 Maja.

Jak ustalili wstępnie policjanci, 39-letni mieszkaniec Zamościa, kierujący samochodem osobowym marki Mercedes, jadąc w kierunku ul. Dzieci Zamojszczyzny, stracił panowanie nad pojazdem, po czym gwałtownie skręcił w lewo i zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w stojący na lewym pasie samochód marki Nissan. Siła uderzenia była na tyle duża, że nissan został przesunięty i uderzył w volkswagena.

Pojazdami biorącymi udział w zdarzeniu podróżowali sami kierujący. Wszyscy trafili do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 41-letnia mieszkanka gm. Stary Zamość, która kierowała nissanem i 33-letnia kierująca volkswagenem były trzeźwe. Natomiast 39-latek z Zamościa miał blisko 1,3 promila alkoholu w organizmie. Ponadto, w chwili zdarzenia nie miał przy sobie prawa jazdy.

Szczegółowe okoliczności i przebieg zdarzenia są ustalane przez policjantów.

Wypadek z udziałem trzech pojazdów. Jeden z kierowców nietrzeźwy (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

2 komentarze

  1. To teraz nieźle zabuli za naprawę aut jak go ubezpieczalnia dojedzie z regresem.

  2. Zabuli za naprawę aut i za odszkodowanie dla poszkodowanych w wypadku, utracone zyski itp. Wystarczy że panie pójdą do psychologa pare razy, każda taka wizyta to odszkodowanie o około tauzena wzrasta. 🙂

Z kraju