Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek podczas wymijania. Motocyklista trafił do szpitala (zdjęcia)

W miniony poniedziałek na jednej z dróg powiatu łęczyńskiego doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w godzinach wieczornych na terenie gminy Milejów w powiecie łęczyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że zderzyły się tam dwa pojazdy – osobowy opel oraz motocykl. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci wstępnie ustalili, że 31-letnia kierująca samochodem osobowym marki Opel, na łuku drogi zauważyła jadący z przeciwnego kierunku motocykl. W trakcie jazdy stwierdziła, że zbliżają się do siebie z prędkością uniemożliwiającą wykonanie bezpiecznego manewru wymijania się, jednak pomimo zjechania na bok doszło do zderzenia pojazdów.

W wyniku tego kobieta zjechała oplem z drogi i wjechała do rowu. Z kolei kierujący motocyklem stracił panowanie nad motocyklem i przewrócił się doznając urazu kończyn i z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Wypadek podczas wymijania. Motocyklista trafił do szpitala (zdjęcia)

fot. Policja Łęczna

2 komentarze

  1. Wierna słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

    Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.
    Najbardziej napracowali się przy tym strażacy. Wyciąć, albo zeskrobać z asfaltu motocyklisty, nie każdy potrafi.

  2. Droga redakcjo, myśleliście nad zatrudnieniem psychoterapeutów dla ludzi z komentarzy?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo