Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na trasie Lublin – Lubartów. Dziecko poszkodowane po zderzeniu auta ze zwierzęciem

Trwają działania służb ratunkowych w miejscu wypadku, jaki miał miejsce na trasie Lublin – Lubartów. Występują utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 19:30 w miejscowości Trzciniec w powiecie lubartowskim. Na drodze krajowej nr 19, na odcinku między Lublinem a Lubartowem, samochód osobowy zderzył się z dzikim zwierzęciem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, przed jadący pojazd wbiegła sarna. Kierowca nie zdołał ominąć zwierzęcia, w wyniku czego doszło do jego potrącenia. Obecnie prowadzone są działania ratunkowe. Wstępnie jedna osoba ma być poszkodowana. Jest to podróżujące autem dziecko.

Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Policjanci dopiero będą ustalać szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Jak zwykle precyzyjne informacje na lublin112 na trasie Lublin Lubartów czyli gdzie? Lubartów? Łucka? Trzcinie? Wandzin? Niemce? Wola niemiecka? Ciecierzyn? Dys? Elizówka? czy może spółdzielczości pracy? albo Lublin-Lubartów albo Lubartów-Kock.

  • Jak zwykle apelujemy, aby poza tytułem zapoznać się przynajmniej z pierwszym zdaniem materiału. Tam jest zawarte m.in. to, że „Do wypadku doszło w piątek około godziny 19:30 w miejscowości Trzciniec w powiecie lubartowskim.”

   Pozdrawiamy

 2. Nie prowadźmy odstrzałów dzikiej zwierzyny to z pewnością unikniemy takich sytuacji, oczywiście szydera

 3. Dziadek ze Slamsowa

  Biedne dziecko do końca życia (albo nawet jeden dzień dłużej) będzie miało uraz do dzikich zwierząt.
  Jak dorośnie może nawet żądać wystrzelania wszystkich saren ( na początek).

 4. Myślami w domu aż tu nagle … Sarna i zonk.

 5. .Skoro nie ma pieniedzy na ogrodzenie to wystrzelać tą dziką zwieerzynę bo żadnego z niej pożytku nie ma ,tylko tragedie na drogach

Z kraju

Sport