Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na śliskiej nawierzchni. 7-letnie dziecko trafiło do szpitala

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną przedwczorajszego zdarzenia drogowego w rejonie Węzła Piaski-Zachód na drodze S12. W wyniku zderzenia pojazdów poszkodowane zostało 7-letnie dziecko, które przetransportowano do szpitala.

W minionym czwartek około godziny 14.30 służby ratunkowe otrzymały informację o zdarzeniu drogowym na drodze ekspresowej S12. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– 32-letnia kobieta jadąca pojazdem marki Kia w kierunku Lublina, podczas zjazdu z Węzła-Zachód wpadła w poślizg i utraciła kontrolę nad pojazdem, w wyniku czego uderzyła w prawidłowo jadący pojazd marki Opel, kierowany przez 74-latka. W wyniku zdarzenia pomocy medycznej wymagało jedno z podróżujących z 32-latką dzieci. 7-letnia dziewczynka została przewieziona do szpitala przez załogę karetki pogotowia – informuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Teraz dokładne okoliczności zdarzenia oraz dalsze czynności w sprawie będzie prowadziła świdnicka policja.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport