Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na skrzyżowaniu w Lublinie. Jeden z kierowców uciekł, w pobliżu odnaleziono porzucone, rozbite auto (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, jaki miał miejsce na jednym z lubelskich skrzyżowań. Trwają też poszukiwania jednego z uczestników, który po zderzeniu uciekł i kilkaset metrów dalej porzucił rozbity pojazd.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 16:30 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Zamojską zderzyły się dwa samochody osobowe: peugeot i fiat. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca peugeota jechał al. Unii Lubelskiej od strony al. Tysiąclecia. Na skrzyżowaniu zderzył się z fiatem, którego kierowca jechał al. Unii Lubelskiej od strony ronda przy Gali i wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Zamojską.

Następnie kierowca peugeota zaczął uciekać z miejsca wypadku. Odjechał w kierunku ul. Rusałka, pozostawiając za sobą ślad wyciekających płynów eksploatacyjnych. Policjanci po kilku minutach odnaleźli porzucone auto na ul. Wesołej. Obecnie trwają poszukiwania kierowcy.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę fiata przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują spore utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane)

19 komentarzy

  1. Facet ma leb na karku. Do jutra wytrzezwieje, powie, ze byl w szoku i nic mu nie zrobia. Spryciarz.

  2. Wróci jak zgłodnieje.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo