690 680 960

Wypadek na obwodnicy Krasnegostawu. Po zderzeniu auta z motocyklem droga jest zablokowana

Dwie osoby poszkodowane i całkowicie zablokowany przejazd to skutek wypadku, jaki miał miejsce na obwodnicy Krasnegostawu od strony Lublina. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 19 w Krasnymstawie. Na drodze krajowej nr 17 Lublin – Zamość, na odcinku pomiędzy stacją paliw a wiaduktem, samochód osobowy zderzył się z motocyklem.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, wstępnie dwie osoby zostały poszkodowane.

Policjanci ustalają dopiero szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana. Wprowadzono objazd ulicami miasta, jednak dotyczy to tylko samochodów osobowych oraz dostawczych. Kierowcy pojazdów ciężarowych muszą oczekiwać na wznowienie ruchu.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

36 komentarzy

 1. Krótko: [***]
  Ułańskie szarże motocykli pomiędzy autami pokazują głębię echa między uszami pod kaskiem.
  Który następny?
  Kto następny chce się przekonać, że motocykl w dzisiejszym ruchu to prośba o kalectwo czy czarny worek?

  • Zamknij się głąbie… To był naprawdę wporzadku człowiek… W ocenianiu kogoś jesteś mistrzem,…

  • Jak można być tak bezdusznym i napisać „jednego mniej”

  • Może najpierw pomyśl że był czyimś synem, dzieckiem. Miał dziewczynę, która go kochała i na której mu zależało. Że teraz zostawił po sobie pustkę nie do wypełnienia.
   Nie znamy okoliczności zdarzenia.
   Więc radzę uważać na słowa.
   Żeby kiedyś ktoś kto stanie nad twoim grobem Lechu powiedział to był dobry człowiek, a nie tu leży tępy [***] .
   Pozdrawiam

 2. Ile było na blacie że dał radę wywrócić lekkiego suva?
  Swoją ułańską fantazją zrobił tor z ulicy i zamordował dziewczynę.

  • Licznik zatrzymał się na 210

   • zobacz na zdjęcia motocykla, wygięte lagi tylko i felga, nawet lampa została, zatem jechał z prędkością dozwoloną na tym odcinku. Przy 200 km/h nawet nie rozpoznałbyś jaki rodzaj motocykla brał udział w zdarzeniu.

 3. Nie pora oceniać kto bardziej winny, oboje już nie podlegają ludzkiemu sądowi…. Niech spoczywają w pokoju

 4. Niestety kierujący motocyklem zginął na miejscu, oraz kierowca osobówki (matka dwojga dzieci) zmarła dziś rano.

 5. Jak by nie było sprawca wypadku był motocyklista, który jechał jak to już ktoś tutaj napisał „jak po swoim torze”. Takich motocyklistów powinno się eliminować z ruchu drogowego. Oczywiście szkoda chłopaka ale bardziej beż porównania szkoda mi tej mlodej dziewczyny nikomu nic nie winnej. Ilu widzi się cymbałów na motorze jadących z 200km/h, na jedym kole, przepychających się między samochodami itd itd każdy wie. To gdyby on sam sobie coś zrobil to ch… ale odebrał życie komuś niewinnemu. W sumie nie, nie żal mi go bo jadąc taka prędkością można być świadomym że jedziesz po śmierć.

 6. Wiecej jadu sie nie da? Widze kazdy jest madry zawsze jak sie cos stanie to sami znawcy w komentarzach. Moze byscie kondolencje rodzinom lepiej zlozyli….

 7. Motocyklista jechał za szybko (podobno 220 ), ale osobówka wyjechała z ulicy podporządkowanej (ze znakiem STOP). Przy tej prędkości motocykla, zatrzymanie się na stopie mogło być nieskuteczne – w ciągu 5 sekund motocykl przemieszczał się o 300 m . Przejeżdżam przez to skrzyżowanie kilka razy dziennie i mogę powiedzieć, że co najmniej połowa kierowców ignoruje ten znak.

  • śmiem wątpić w te prędkości ponieważ widziałem zdjęcia motocykla, wygięta laga i opona zeszła z felgi, to nie uszkodzenia na prędkość w najmniejszym stopniu zbliżoną nawet do 200km/h. Jako nowy osiągał 230km/h a teraz ponad 20 letni motocykl wątpię by przekroczył 200km/h

Kursy walut

 • USD 4.2934zł -0.25%
 • GBP 5.3107zł -0.13%
 • EUR 4.6755zł -0.1%
 • CHF 4.6856zł -0.26%

Polub nas