Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na ekspresówce do Warszawy. Trwa akcja służb ratunkowych, korek ma kilka kilometrów (foto)

Po zderzeniu dwóch aut na drodze ekspresowej S17 zablokowany jest jeden pas na jezdni w stronę Lublina. Wiadomo już, że nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 20 w miejscowości Szumów w powiecie puławskim. Na drodze ekspresowej S17 Lublin – Warszawa zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na wysokości Kurowa na jezdni w stronę Lublina. Jest to odcinek między węzłami Kurów Zachód a Kurów Wschód. Uczestniczyły w nim skoda i peugeot. W jednym z aut podróżowały dzieci.

Obecnie trwają działania służb ratunkowych. Ruch na jezdni w kierunku Lublina jest częściowo zablokowany. Pojazdy przepuszczane są jednym pasem.

Korek ma już ponad 3 km. Warto na węźle Żyrzyn zjechać na „starą” drogę krajową, po czym przez Kurów można dojechać do węzła Kurów Wschód, a tym samym ominąć zablokowaną drogę.

(fot. nadesłane)

4 komentarze

  1. Tak z ciekawości pytam. Na ekspresówkach.
    Co ile kilometrów są zamontowane na pasie zieleni bariery demontowane ,wrazie potrzeby?

    • W razie potrzeby to się opuszcza samochód i udaje poza jezdnię. A jak nie ma takiej potrzeby to się czeka w samochodzie, aż będzie można jakoś przejechać.

  2. A przed Garwolinem kierowca samochodu na rejestracjach warszawskich najechał na tył samochodu na rejestracjach chełmskich. I też jest kilku kilometrowy korek do Lublina (był).

Z kraju