Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na obwodnicy. Jeden z kierowców zignorował znak „stop” (foto)

Zakończyły się już utrudnienia w ruchu na obwodnicy Chodla. Znane są również okoliczności zderzenia renaulta z toyotą, jakie miało tam miejsce w południe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek kilka minut po godzinie 12 w Chodlu. Na obwodnicy miejscowości, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 747 Lublin – Opole Lubelskie, na skrzyżowaniu z ul. Piłsudskiego, zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący renaultem mężczyzna jechał ul. Piłsudskiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował znak stop w wyniku czego doprowadził do zderzenia z toyotą, której kierowca poruszał się drogą wojewódzką.

Obaj kierowcy podróżowali wraz z żonami. Poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyźni byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma już utrudnień w ruchu.

(fot. nadesłane – Agata)

11 komentarzy

  1. Po swojej obwodnicy jeździć nie potrafią, a co dopiero w Lublinie LOPy wyrabiają, to głowa mała.

  2. Znak STOPu to kompletna głupota. Bez sensu się zatrzymywać jak nic nie jedzie.

  3. STOP trudna znaka dla wsioka

  4. Przed chwila widzialam na obwodnicy lubartowa babę w pełnym znaczeniu tego słowa. Skrecala w lewo na Bialystok. Tzn. Stala z wlaczonym kierunkiem.Po pewnym czasie gdy samochody zaczęły ja mijac,dojechalam do niej. Grzebala w radiu i gadala przez telefon. A za nią korek. Dopóki takie tumany nie znikną z dróg bezpiecznie nie będzie nigdy. Zero mózgu zero zmartwień.

  5. redakcja delikatnie sugeruje że to przez żony ten wypadek ?

  6. Stare dziadki to były , jechałem akurat i widziałem

  7. Bo tam tak stop ten widać że nooo hoooo hoooo…wstawić próg zwalnaijacy przed i z głowy lepiej oderwać miskę niż pod tira czy osobówek wjechać.