Wymyślili, że dadzą nauczkę znajomemu. Pojechali do niego taksówką i go pobili

Najpierw we trzech pili piwo, a następnie wymyślili, że dadzą nauczkę znajomemu. Wsiedli do taksówki i pojechali do domu 45-latka, gdzie pobili mężczyznę.

W miniony wtorek trzech kolegów podczas spożywania alkoholu postanowiło dać nauczkę staremu znajomemu. Mężczyźni wsiedli do taksówki i pojechali pod dom 45-latka znajdujący się na terenie gminy Tomaszów Lubelski.

Na miejscu wyciągnęli go przed dom, a następnie we trzech kopali po całym ciele. Po wszystkim wsiedli do czekającej na nich taksówki i wrócili do Tomaszowa Lubelskiego.

Przypadkowa osoba widząc co się dzieje, zadzwoniła na numer 112. Dyżurny wysłał na miejsce patrol policji. Mundurowi udzielili pomocy przedmedycznej pokrzywdzonemu, następnie przekazali go załodze karetki, która zabrała 45-latka do szpitala. Policjanci po niedługim czasie zatrzymali sprawców pobicia. We trzech trafili do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu mężczyźni tłumaczyli, że chcieli dać nauczkę pokrzywdzonemu i dlatego go pobili. Wczoraj wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty za pobicie. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dwóch starszych sprawców usłyszało zarzut pobicia w ramach recydywy. Wszyscy sprawcy są dobrze znani organom ścigania.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. A złotówa ile za współudział dostanie?

 2. Parafrazując księdza proboszcza z Królowego Mostu (podlaskie) – „No ale ustrzegli się od grzechu prowadzenia auta po alkoholu.”, Co się w powiecie tomaszowskim nierzadko zdarza.

 3. Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

  Jeśli działali w warunkach recydywy, to wiedzieli, ile za to mogą dostać. Wątpię też, aby liczyli na to, że uda mi się zbiec i nie zostaną złapani, tym bardziej, że pobili osobę, która ich znała.

  Wniosek? Do 3 lat pozbawienia wolności to kara, która na bandytach nie robi żadnego wrażenia i nie powstrzymuje przed popełnieniem czynu zabronionego. Jeśli zwyrodnialec postanowi kogoś pobić, to zrobi to, gdyż gwiżdże na takie kary, jakie przewiduje za pobicie kodeks karny. Woli pobić i ponieść (tak niską) karę.

  • W m. Bzite k. Krasnegostawu zatłukli pałami na oczach dziecka i rodziny gościa, który ponoć przejeżdżając autem ochlapał ich. Sąd w Zamościu wymierzył jednemu 4 a drugiemu 5 latek. Tym zaś grozi im do 3 lat ale w zawiaskach! Wolne sądy! Kon-sty-tucja!

 4. głosujcie na PIS

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7255zł -0.15%
  • GBP 5.092zł -0.63%
  • EUR 4.5354zł 0.1%
  • CHF 4.2102zł 0.12%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL