Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wymusiła pierwszeństwo na autobusie, doszło do zderzenia. Jedna osoba trafiła do szpitala

We wtorek rano na skrzyżowaniu ul. Romera z ul. Nałkowskich doszło do zderzenia autobusu z pojazdem osobowym. W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 7 na skrzyżowaniu ul. Romera z ul. Nałkowskich. Jak nam przekazano kierująca pojazdem marki Mini, wyjeżdżając z ul. Nałkowskich na ul. Romera wymusiła pierwszeństwo przejazdu na autobusie linii nr 15 poruszającym się od strony Zalewu Zemborzyckiego w kierunku centrum.

Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Kierująca pojazdem osobowym z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

W rejonie wypadku pracują policjanci, trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia z przejazdem.

IMG_20180911_074307

2018-09-11_07.46.26

IMG_20180911_074158

IMG_20180911_074024

2018-09-11 07:53:38
(fot. lublin112.pl)

19 komentarzy

 1. Było dłużej tapetować się w łazience , a potem wciskać się na wydrę by zdążyć do roboty .

 2. Gdzie są wczorajsi krzykacze co to wieszali psy na kierowcach komunikacji miejskiej?

  • Olgierd Ty jesteś kretyn…nikt nie broni tej kobiety. Wymusiła i poniesie konsekwencje. A jeśli uważasz że kierowca zawodowy który wiezie kilkadziesiąt osób i na bezczelnego wjeżdża na czerwonym ma być bezkarny to chyba sam jedź sobie z takim idiota to może stracisz zęby albo gorzej to zmienisz zdanie. Przez myślenie takich durniow jak Ty mamy to co mamy na naszych drogach.

   • Przestań ciągle obrażać ludzi, w mpk pracują za kółkiem ludzie po 10 15 i więcej lat bez stluczek i mandatów, co tu chcesz udowodnić dzieciaku? Przejechał na czerwonym dostanie mandat i nie podnieca się tak bo popuscisz

    • no i właśnie rutyna ich gubi…a wiozą ludzi nie kartoflle

     • Skąd Ty to wiesz masz jakieś statystyki na ten temat? Popatrz na 112 ile dziennie jest rozbitych osobówek ile wypadków też może zginąć przypadkowy przechodzen. Ja jeżdżę 11 i jestem świadomy że człowiek jest tylko człowiekiem może zdarzyć się wszystko na drodze na szczęście puki co ani wypadku A i konto punktów czyste. Przestańcie ukazać TROLE

   • Proszę bardzo podaj gdzie napisałem, że kierowcy komunikacji miejskiej mają pozostać bezkarni jeżeli łamią przepisy. I nie wyzywaj mnie od durniów i kretynów, siurku.

 3. Kolejna baba w pseudo samochodzie. I kolejny autobus w wersji SMART schowal się za drzewem. Nie siadaj za kierownicę ***** jak ślepa jesteś i nie potrafisz ocenić odległości bo w końcu kogoś zabijesz !!

  • Co się czepiasz? Ma tyle na głowie to mogła chyba nie zauważyć autobusu.

   • ja tam rozumiem,,, tleniona z trwałą ondulacją czy inne dziwo, mozna sobie tipsy połamać ta kierownica taka twarda czy cuś …

 4. Ciekawe jakie obrażenia odniosła? Tusz jej się rozmazał?

  • Gorzej!!!
   Telefon z łapki wypadł i tak nieszczęśliwie, że SMS’a nie dokończyła pisać.
   Przez to randki „nie dogadała”, albo… innych czynności seksualnych.

 5. Do: Lublin112.pl

  Szanowna redakcjo,
  może tak zamiast ciągłego krytykowania kierowców MPK zamieścili byście informację (chodzi mi o wstawianie nagrań z przewinieniami kierowców) jak należy poruszać się samochodem osobowym, aby umożliwić kierującemu autobusem wyjazd z zatoki przystankowej. Moglibyście, również napisać o tym, że samochód osobowy ma zakaz zatrzymywania się w tych zatokach? Na koniec moglibyście również przypomnieć innym kierowcom, że autobus waży troszkę więcej od samochodu osobowego i ma dłuższą drogę hamowania ( to tak odnośnie notorycznego zajeżdżania ). Po więcej informacji zapraszam do kodeksu drogowego, albo jak tu ktoś napisał we wcześniejszych postach na ponowny kurs prawa jazdy, bo co niektórzy chyba pozapominali podstaw z takiego kursu. Uwierzcie mi, że kierowca MPK jadący osobówka wie jak zachować się na drodze. Jeśli uważacie inaczej, zapraszamy na dzień do nas do pracy. Ocenicie sobie jak to wygląda w rzeczywistości.

  Pozdrawiam Kierowca MPK

  • Najlepsze jest to jak chcesz wyjechać z zatoki a ktoś zaczyna przyspieszać żeby nie wpuścić.

  • Dzisiaj podczas 15 minutowego dojazdu do pracy zauważyłem dwóch kierowców ze spółki MPK, jeden skręcając z ul. Elsnera w prawo w stronę Auchan nie uważał za potrzebne zatrzymać się na zielonej strzałce. Drugi kierowca autobusu z ul. Walecznych skręcił w lewo w stronę Kalinowszczyzny na późnym czerwonym świetle. Tak późnym, że zielone światło dla innych paliło się już dobrych pięć sekund.

   Uważam, że kierowcy MPK swoim postępowaniem robią sobie tak złą reklamę.
   Nie twierdzę, że wszyscy jeżdżą źle, ale porozmawiajcie z tym marginesem który robi wszystkim złą opinie.

  • kierowco autobusu, proszę Ciebie i Twoich kolegów po fachu – nie wjeżdżajcie na siłę na skrzyżowania, ronda gdy widzicie że nie macie szans przejechać. Wjeżdża taki na rondo Krochmalna – JP2, ledwo przednie koło wystawi za „zielony” sygnalizator i stoi. Inni zjeżdżają z ronda i trwa to trochę zanim zostaną wpuszczeni na prawy pas. W tym czasie już z JP2 mają zielone ale nie kierowca musi się jeszcze wcisnąć i na kolejne 10 sekund zatarasować przejazd.

  • Zapomniałeś dodać jak często wciskacie się pod 40 ton, a to więcej niż twój ziutek…

 6. Ale żeście się rozjuszyli pisząc o doopie Maryni.
  Przypominam, że artykuł opisuje wyczyny ślepawej i pewnie głupawej pipki, która bęcnęła w autobus