690 680 960

Wymachiwał maczetą i groził znajomemu, że go zabije (zdjęcia)

Opolscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który maczetą groził swojemu znajomemu mówiąc mu, że go zabije. Policjanci będą wnioskowali o tymczasowy areszt dla 42-latka, wkrótce o jego losie zadecyduje sąd.

W minioną sobotę wieczorem policjanci z Opola Lubelskiego otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Kamionka w gminie Łaziska chodzi z maczetą mężczyzna i grozi swojemu znajomemu. Z zachowania napastnika wynikało, że był nietrzeźwy.

Na miejscu interweniowali policjanci, którzy ustalili, że 42–latek wymachując maczetą krzyczał, że zabije pokrzywdzonego. Przebywający w pobliżu sklepu mężczyźni obezwładnili 42–latka i odebrali mu maczetę. Mężczyzna słysząc o wezwaniu policji, rzucił się do ucieczki.

42-latek nie powrócił do miejsca zamieszkania. W związku z tym mundurowi rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. 42–latek został zatrzymany, zaś policjanci zabezpieczyli ponad półmetrową maczetę.

Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania gróźb przy użyciu maczety, za które może spędzić w więzieniu nawet 2 lata. Policjanci wystąpią o zastosowanie w stosunku do mężczyzny środka zabezpieczającego w postaci tymczasowego aresztowania. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Wymachiwał maczetą i groził znajomemu, że go zabije (zdjęcia)

(fot. Policja Opole Lubelskie)

5 komentarzy

  1. Co za głupek! Mógł użyć samochodu zamiast maczety. Gdyby powiedział, że tamten wlazł mu pod koła – to przy dobrej papudze nie dostałby nawet zawiasów.

  2. Takie różnice zdań to się załatwia gołą ręką. Przedłużenie ręki to już inny paragraf.

  3. Tamte strony mają samych takich mieszkańców.

  4. Kamionka to Gmina Opole

    To jest specyficzna postać, gangster nad gangsterami😁😂Mefedron przedefiniowal mu świat, więc takich zachowac należało się spodziewać.

Kursy walut

  • USD 4.3365zł -0.31%
  • GBP 5.3357zł -0.83%
  • EUR 4.621zł -0.69%
  • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas