Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wykorzystał upojenie alkoholowe przyjaciółki i ukradł jej pieniądze

Najpierw razem imprezowali, a potem 24-latek okradł swoją przyjaciółkę. Kobieta ze straconych 2300 odzyskała tylko część gotówki. Wkrótce mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W nocy z 4 na 5 maja w miejscowości Stasinów doszło do kradzieży pieniędzy. 24-letni mężczyzna wykorzystując upojenie alkoholowe swojej przyjaciółki, z którą razem świętował jej urodziny, zabrał 2300 zł. Do kradzieży doszło w momencie, kiedy kobieta wyszła na zewnątrz domu pozostawiając torebkę, w której znajdowały się pieniądze.

Radzyńscy kryminalni ustalili sprawcę kradzieży, a także odzyskali część skradzionych pieniędzy w kwocie 1100 złotych. Gotówka ukryta była przez sprawcę w innym budynku.

24-latek usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

10 komentarzy

 1. Sk………n

 2. Myślał, że to się nie wyda? Dobrze, że przynajmniej nie skradł „cnoty” koleżanki.

 3. O losie ich przyjaźni zadecyduje przyjaciółka.

 4. A to gnida . Iść w gości i kraść ….

 5. Powiedziała : ” Bierz co chcesz to wziął ….”

 6. Chyba była brzydka, bo jej nie bzyknął.
  Wolał zadowolić się kasą.

  • Skąd wiesz, że nie bzyknął? Może tylko okradzenie nie spodobało się jubilatce?

 7. Dobrze, że tylko pieniądze!

 8. Ja Pie….e idzie na imprezę do przyjaciółki i zamiast świetnie się bawić to kradnie siano. Jaki to kolega co okrada koleżankę śmiechu warte. A te komentarze z bzykaniem dno i trzy metry mułu.