Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wyjeżdżała z posesji. Doprowadziła do wypadku z motocyklistą (foto)

Motocyklista trafił do szpitala po tym, jak drogę zajechała mu kierująca seatem kobieta. Wyjeżdżała ona z posesji na drogę krajową.

Policjanci ustalili okoliczności wypadku, jaki miał miejsce wczoraj około godziny 16 na ul. Janowskiej w Kraśniku. Jak już informowaliśmy, na drodze krajowej nr 19, na odcinku pomiędzy rondem a miejscowością Stróża zderzyły się samochód osobowy oraz motocykl.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierująca seatem 31- letnia mieszkanka Kraśnika wyjeżdżała z terenu posesji na drogę krajową. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu motocykliście, który poruszał się od strony Rzeszowa. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę motocykla, 39-letniego mieszkańca gminy Modliborzyce, przetransportowano do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi. Przez blisko trzy godziny droga była całkowicie zablokowana.

(fot. policja)

4 komentarze

  1. Nie patrzyl że samochody są wszędzie?

  2. Skoro motorek dało się postawić, to szybko nie jechał. Jakiś nietypowy ten motocyklista.

    • Może tak, a może nie. Możliwe, że po prostu zdołał wyhamować do w miarę niewielkiej prędkości.

      Tak czy siak – biedne te motoodpady. Jadą sobie, nieboraki, spokojnie i przepisowo 150 km/h w obszarze zabudowanym, a tu ciągle im tylko ktoś „wymusza” 🙁

      • jak jadę motorem 60-70 km/h w zabudowanym to mnie wszystkie dostawczaki wyprzedzają, uprzednio siedząc na samej d…

Wiadomości z info112