Wyjeżdżała BMW z drogi podporządkowanej, po chwili doszło do wypadku (zdjęcia)

Są szczegóły wczorajszego groźnie wyglądającego wypadku na drodze krajowej nr 17. W zderzeniu BMW z volkswagenem ucierpiały dwie osoby.

Wczoraj na drodze krajowej nr 17, na trasie Piaski – Krasnystaw w miejscowości Zakręcie doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów.

Ze wstępnych informacji policjantów wynika, że 68-letnia mieszkanka Krasnegostawu kierująca samochodem osobowym marki BMW wyjeżdżając z drogi podporządkowanej prowadzącej do miejscowości Kolonia Stężyca nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą krajową w kierunku Lublina 62-latkowi, który kierował samochodem osobowym marki Volkswagen. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Jadący za volkswagenem, 63-latek kierujący BMW chcąc uniknąć zderzenia z wymienionymi samochodami, odbił gwałtownie w prawo, zjechał z jezdni na pobocze i uderzył w znak drogowy.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Zespoły ratownictwa medycznego przetransportowały do szpitala kierującą BMW oraz kierowcę z volkswagena. Wstępne ustalenia wskazują, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Droga krajowa nr 17 była zblokowana przez kilka godzin. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego wypadku drogowego.

(fot. Policja Krasnystaw)

Zobacz również

25 komentarzy

 1. znowu babsztyl sprawcą wypadku (babsztyle nie widzą znaków)
  potwierdza to moją teorię – baby i pijaki za kierownicą – wypadek

  • Nudzi się tym ludziom przed emeryturą 😉
   62,63,68Lat

   • wiek nie ma wiele do rzeczy …. sam jestem już blisko 60 (oczy dobre refleks dobry ale lubię porządnie depnąć, wyłącznie na autostradzie) i jak patrzę na polski asfalt i dokonywane na nich wyczyny, włosy (mam jeszcze) same stają. Na swojej wiosce patrzę na wyczyny babeczek za kółkiem, to mi się nóż otwiera. Zupełnie babeczki nie zwracają uwagi na znaki … a znak STOP wedle nich, jest dla idiotów.

  • Sam to wymyśliłeś po dłuższym skupieniu czy poprosiłeś opiekuna o pomoc w sformułowaniu takiego skomplikowanego przemyślenia życiowego?

 2. Oczywiscie ze nie ustapiła ….a jak miała ustąpić jak nie widziała ? W tym wieku percepcja i zmysły u zdecydowanej wiekszość są już mocno upośledzone w działaniu wiec nie dziwota ze co chwilia jakis staruszek czy staruszka wymusza pierzeństwo albo wjeżdza w pieszego

 3. Taka prawda że jadąc BMW jest lepiej wymusić pierwszeństwo i doprowadzić WIEŚ-wagena do kolizji niż być p*z*ą na drodze i ustąpić pierwszeństwo WIEŚ-wagenowi. Brawa dla tej Pani. BMW jest dla charakternych ludzi, a nie dla lamusów i innych frajerów dętych. Pozdrawiam wszystkich dobrych chłopaków i wszystkie dobre dziewczyny w BMW.

  • Podziwiać charakternych. Ten z drugiego burakowozu jakby nie był charakterny, to by nie wywalił w znak.

  • czyli nie dla ciebie bo wszyscy z sierocinca wiedzą, że jesteś lamusem i frajerem bez charakteru.

  • Ty jesteś chory człowieku, co to za różnica jaką Marka samochodu czy BMW czy volkswagen. Jak masz dodawać takie bez sensoowne komentarze to lepiej idź się leczyć do psychologa, bo masz coś nie tak z głową. P*z*ą Tu możesz być tutaj jedynie Ty.

 4. Łatwo przyszło łatwo poszło. Kupione z trzynastej emerytury to się rozbijają.

 5. Kierujący pojazdem marki volkswagen passat wcale nie ma 62 lata, coś się wam pomyliło. Góra wiekowa to 40 lat, więc proszę nie wymyślać!

 6. babcia w gaz a jej zgasł.

 7. Co z tego,że wszyscy kierujący byli trzeźwi???Ale baba ślepa

 8. A to z tyłu BMW na bank siedziało na zderzaku… To są właśnie efekty takiej jazdy. Tam co chwilę tak jeżdżą.

 9. ByMyWiooooo i babcie w kosmos wyje…. bało buhehehe

 10. Policzcie ile jest wypadków kobiet kierujących BMW a ile facetów.

 11. Baba i do tego geriatryczka. O czym to to myśli wyjeżdżając? Na pewno ma świadomość upośledzenia swoich zmysłów, percepcji. Takie osoby powinne byc karane za umyślne spowodowanie wypadku.

 12. nawet nie dziady a dziadki jeżdżą BMW ha ha , mój motocykl więcej wart

 13. Jak jest BMW to musi być wypadek.

 14. dziady w BEEmkach muszą się dowartościować, w gaciach miękko to przynajmniej w aucie nogę wyprostuje, i co najlepsze podniecają się pały jak to te szroty się dziewczynom podoba, z jaką nie gadać śmieje się z tych mend drogowych, i największy kozak na drodze w beemkce 1,8 przecież to już nawet się śmiać z tych durni nie ma co to trzeba im współczuć. ale dobrze że są Ci upośledzeni z bawarskich aut, przynajmniej to oni płacą wiecej OC a normalni ludzie mają niższe.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9313zł 1.17%
  • GBP 5.0998zł 0.77%
  • EUR 4.6189zł 0.65%
  • CHF 4.3113zł 0.87%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach