690 680 960

Wyjazd z bocznej uliczki zakończony wypadkiem. Motocyklista trafił do szpitala (zdjęcia)

W czwartek wieczorem w Zamościu doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 19 na ul. Partyzantów w Zamościu. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 61-latka kierująca chevroletem wyjeżdżając z drogi dojazdowej na ul. Partyzantów nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z jadącym tamtędy motocyklistą. 26-latek kierujący jednośladem w wyniku przewrócenia się motocykla doznał obrażeń ciała. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

Oboje kierujący pojazdami byli trzeźwi. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego mundurowi zatrzymali 61-latce uprawnienia do kierowania pojazdami. Policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

(fot. Policja Zamość)

6 komentarzy

  1. Znając tamtejszych jednośladowców to wolno na pewno nie jechał.

  2. Znowu baba? to niemożliwe!

  3. Kto bardziej ucierpi w zderzeniu? Dlatego większy zawsze ma pierwszeństwo i żadne bzdurne przepisy o teoretycznym pierwszeństwie tego nie zmienią.
    Gdy załaduję w markecie wózek zgrzewkami wody, workami kartofli i cebuli i się mocniej rozpędzę, to babcie uciekają mi z drogi, a matki zabierają swoje bachory z przejazdu.

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas