690 680 960

Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej

Lublin
2021-07-21, 16:30

Szkoła nauki jazdy Auto-Holik organizuje dzisiaj m.in pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej. Wiedząc jak ważne jest zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas jazdy i chcąc podzielić się tą wiedzą w ramach akcji BRD szkoła nauki jazdy zaprasza wszystkich na najbliższe pokazy 21 lipca o godz. 16:30 przy ul. Nadbystrzyckiej 9/2. Jest to spotkanie bezpłatne i dostępne tym razem nie tylko dla kursantów szkoły, ale dla wszystkich.

– Zależy nam na szerzeniu zasad bezpieczeństwa na drodze wśród młodych i starszych osób, obecnych i przyszłych kierowców. Dla wspólnego dobra wszystkich uczestników ruchu. Jak wiemy niestety nadal zdarza się wiele niebezpiecznych sytuacji na drodze spowodowanych nieodpowiedzialnym zachowaniem. Podczas tego spotkania będzie można w bezpiecznych warunkach przekonać się na własnej skórze jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa, dowiedzieć się dlaczego nie zawsze poduszka ratuje życie, czy też zobaczyć ile może ważyć człowiek podczas wypadku – informuje Katarzyna Jankowska-Mazurek z OSK Auto-Holik.

To wszystko i wiele innych ciekawostek z Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego już w najbliższą środę 21 lipca o godz. 16:30 przy ul. Nadbystrzyckiej 9/2.

(fot. Auto-Holik)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)